Wpis z mikrobloga

Ale jak to #armiaszefernakera mówi, że nie ma #afera prezes mówi, że jednak lipa :"gyby informacje o przygotowaniach do inwestycji i toczonych negocjacjach wyszły na jaw, byłoby to zabójcze politycznie dla PiS. „Partia buduje wieżowiec”, „to nie do obrony”, „chodzi o medialny atak”, „to jest polityka” Kaczyński". Może maj best friend @Thorkill cos podpowie bo się gubić zaczynam.
#polityka #bekazpisu #dojnazmiana #neuropa #4konserwy
  • 11
  • Odpowiedz
@bombastick:

się gubić zaczynam

Chyba rzeczywiście... to spróbuję pomóc: wyobraźmy sobie że Kaczyński jest gejem. I rozmawiają o tym. Ktoś mówi: nie no, Jarek, zrób coming out, co za problem. A na to Jarek: nie mogę bo byłoby to zabójcze politycznie dla PiS. Jest afera czy nie ma afery?
  • Odpowiedz
nie wiem o co Ci chodzi, przecież w pewnych kręgach od wczoraj wiadomo, że to kapiszon ;)


@bombastick: Ja powoli rozważam pozwanie Giertycha za rozbudzenie zawiedzionych nadziei tym 11/10 i tym samym naruszenie moich dóbr osobistych :P
  • Odpowiedz
myślisz, że się wyprztykali jednym strzałem?


@bombastick: Myślę, że odpalenie teraz czegokolwiek mocniejszego średnio świadczy o ich inteligencji - afery zaczynasz z grubej rury, bo jak walniesz średniaka, to potem każde kolejne odpalenie ma mniejszy zasięg. Nadal niby wypływają taśmy od Sowy jak PiS ma jakiś problem, ale kto się tym przejmuje?
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar: ja myślę, że grube bomby dopiero spadną, jak będzie bliżej wyborów - wybory są dopiero we wrześniu, gdyby teraz wyskoczyli z taką aferą, że przeciętny elektorat przynajmniej ZACZĄŁBY się zastanawiać nad wiarygodnością partii, to do września spokojnie daliby radę to przyćmić.
  • Odpowiedz