Wpis z mikrobloga

Moje marzenia się spełniły:
- mam kochająca zdrową córeczkę
- mam kochająca piękną żonę
- mam gdzie mieszkać.

Brakuje mi jeszcze żebym spełniał się zawodowo w życiu, rozwinął bardziej hobby i wybudował nieduży dom.

Reszta się nie liczy :-)

#zycie #oswiadczenie #marzenia
  • 84
  • Odpowiedz
@kopek: no moze zbyt pesymistycznie to zabrzmialo, ale chodzi o to czy juz wszystko co chciales miec? I reszta to tylko powtarzalny schemat praca->dom->swieta jedne i drugie itd
W kazdym razie zycze powodzonka
  • Odpowiedz
@kopek:

Twój wpis to szanuję maksymalnie i życzę Ci wszystkiego dobrego a tym, którzy mówią, że jesteś NPC, że co to za cele i w ogóle to życzę wszystkiego dobrego ale trochę inaczej ;)

Mianowicie śmieszy mnie to jak widzę tych wszystkich ludzi napalonych na sukces, na sukces, który zakodowały reklamy, marketing i kompleksy. Moja teoria na to jest taka, że ludzie takiego pokroju ciągle się porównują co mają i kim są, oraz uważają, że coś co jest ichniejsze jest bardziej ichniejsze od tego Twojego, że to oni mają rację i oni wiedzą jak należy właściwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vartan kupię później xd już PS4 w drodze xd

@eicke dużo rzeczy mi też w życiu nie wyszło ale wychodzę już na prostą, dzięki

@KosmicznyPolityk jak kupię działkę xd

@TynkarzCzwartejSciany pomysł że ja 6 lat temu byłem sam, nie miałem dziewczyny ani nawet o tym nie pomyślałem. Mieszkałem z rodzicami i byłem bezrobotny wtedy. Teraz jak widać życie potoczyło się szczęśliwie się szczęściu trzeba pomóc :-)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kopek: no i pięknie. Ja już jestem na dobrej drodze, a 4 lata temu wertowałem wpisy na tagu #przegryw w poszukiwaniu mądrości XD Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę co wtedy miałem w głowie

Edit: może nie śmiać, po postu czuję zażenowanie wspominając tamten czas
  • Odpowiedz
@Lil_young: udane życie prywatne i zycie osobiste to nie są sprawy trywialne.
To jest moim zdaniem podstawa. @kezioezio: @klamkaodokna: jednym szczęście to daje zapierdzielanie i robienie kariery, innym budowanie rodziny.
Zadna z tych dróg nie jest gorsza.
Wcale się też nie muszą wykluczac.
Swoja droga wsparcie w rodzinie bardzo pasja w przypadku problemów zawodowych. Gorzej na odwrót -"stanowisko, pieniądze nic nie dadzą gdy w
  • Odpowiedz
wsparcie w rodzinie


@agaja: w jaki sposób objawia się to "wsparcie"? jeżeli dajmy na to mam żonę, która nie zarabia albo zarabia stosunkowo mało i nie ma żadnych znajomości a jedyne "wsparcie" jakie od niej dostaję to dobre słowo to... co ono mi tak naprawdę pomoże?
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: być moze jesteś sobie sam sterem, żeglarzen i okretem, panem samowystarczalnym. Ale na ogół wsparcie bliskich dla większości ludzi ma znaczenie. Podtrzymanie na duchu w chwilach zwatpienia, wspólna radość.

Widać Tobie zona do tego nie potrzebna. A inni się z niej cieszą.
  • Odpowiedz