Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu: nie mam pojęcia, ale powodów może być wiele. Może miała jakieś problemy, które zajadała, albo po prostu jadła na co miała ochotę w ogromnych ilościach. Patrz na taką Adele (piosenkarka), która bardzo długo była naprawdę otyła i przez ten czas miała na to wylane, dopiero o wiele później schudła. Żadne pieniądze w tym nie pomogą, jeśli nie ma się samozaparcia i samemu nie chce się schudnąć.

To byłby znak, że
@Nidor: Mnie nie, ale krzywdzi siebie i mi jej szkoda. Mając takie środki finansowe może sobie wynająć kucharza, który będzie robił jej idealnie dobrane, smaczne jedzonko. Może sobie wziąć trenera personalnego. I kumulując te dwa czynniki kwestia pół roku i jest bóstwem (a co ważniejsze jest zdrowym fizycznie człowiekiem). Dla zwykłego mirka czy mirabelki to są dużo trudniejsze kwestie - pracując po 8h dziennie i mając na głowie inne rzeczy nie
Mając takie środki finansowe może sobie wynająć kucharza, który będzie robił jej idealnie dobrane, smaczne jedzonko. Może sobie wziąć trenera personalnego.


Dla zwykłego mirka czy mirabelki to są dużo trudniejsze kwestie - pracując po 8h dziennie i mając na głowie inne rzeczy nie ma czasu żeby sobie robić idealnie skrojone kalorycznie jedzonko (nie ma czasu, albo nie ma się aż tyle wytrwałości i kasy).

@ShinpuTokubetsu: tak i nie. Farna jest gwiazdą,
@Nidor: @Krychu1212: Jest taka dziewczyna na youtube (bez szyi) która zrobiła z siebie straszydło ale wrzuciła filmik o tym i trudno mi się nie zgodzić z tym o czym mówi nazywa się Emilia Fart:). Ja tam nie mam nic do grubasów i że Ewa #!$%@?ła ale przestańmy się oszukiwać i #!$%@?ć o szczęściu, otyłość to choroba dosyć groźna. W przypadku takich gwiazd jak Farna to jest wiele bardziej groźniejsze bo
Ja tam nie mam nic do grubasów i że Ewa #!$%@?ła ale przestańmy się oszukiwać i #!$%@?ć o szczęściu, otyłość to choroba dosyć groźna. W przypadku takich gwiazd jak Farna to jest wiele bardziej groźniejsze bo ona po prostu to promuje i takie grubasy później nie mają motywacji do schudnięcia bo wolą zostać szczęśliwi.


@mosku: z całym szacunkiem, jednak dla mnie taki argument to też swego rodzaju #!$%@?, bo każdy ma
@Nidor: O narkotykach mam takie samo zdanie to jest takie bierne promowanie, mówimy tu o ludziach znanych oni nie muszą nic mówić. Pomyśl jak działa promocja samochodów?! Gwiazdy nimi tylko jeżdżą i tyle i już marka jest promowana. Tak to działa że jak jesteś sławny to twoi fani jakoś się z tobą utożsamiają. Owszem nie podoba mi się gruba Farna fizycznie ale to nie zmienia faktu że chcąc nie chcąc promuje