Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: to samo pomyślałem ale Zaorski złapał u mnie plusa za debatę z Krzysztofem Karoniem, jest nadzieja, że kiedyś zrozumie o co chodzi z tym bitcoinem, po za tym powiedział, że jest programistą co daje mu większe szanse.
  • Odpowiedz
@pawlo74: oglądałem tą "debatę" z Karoniem do momentu jak zaczeli zadawać mu pytania, Karoń kompletnie nie umie dyskutować, o ile jeszcze jego "mondrości" można uznać za coś interesującego z filozoficznego punktu widzenia, to mentalnie niczym nie różni się od typowego foliarza, zero umiejętności słuchania innych, okopanie się w swoim bunkrze i obrona Częstochowy, nie wiem po co tam przyszedł...ja po jego pierwszej odpowiedzi wyłączyłem
  • Odpowiedz
@atari_XE: oglądałem do samego końca ponieważ bardziej ciekawiło mnie co Zaorski ma w głowie, okazało się, że ma więcej niż myślałem ale nota bene używa tak samo błędnych argumentów przeciw bitcoinowi co Karoń przeciw spekulacji. Jeden jak i drugi mają wiedzę ale też braki, nikt nie jest doskonały. Karoń nie rozumie wartości spekulacji a Zaorski nie rozumie czym jest "pełny pieniądz", o którym mówi Karoń. Podsumowując to było ciekawe doświadczenie.
  • Odpowiedz