Wpis z mikrobloga

@qps666: ja uzywam lupy / szkla powiekszajacego

sa test kity z darkneta ale ich dokladnosc nie jest taka dobra, najczesciej maczanka to jakies cukry czy inne gowna by podniesc mase, szklo powiekszajace jeszcze nigdy mnie nie zawiodlo
@Opportunity: @tmtmp3: @GrindujTopy: @Mariusz_Drugi: Zasłyszane na wykładzie o konopii, info może być trochę zniekształcone bo z drugiej ręki: wg amerykańskich badań maczane zioło wpływa na pogorszenie pamięci podczas bani.
A maczane może być w dopach albo syntetycznych kanabinoidach żeby była #!$%@? w słabym zielsku.
Osobiście zauważyłem że zioło które jest gorzkie podczas palenia nie urywa pamięci.
Ponadto, ostatnio paliłem jeden rodzaj zioła w dwa sposoby. Jeden z blanta,
@Opportunity: nie powiesz mi że nie. Nie mówię, że to częsta praktyka, ale tak się dzieje. Raz po paleniu z niewiadomego źródła miałem rzyganie bez przerwy przez kilka godzin i ogólnie tragiczne samopoczucie.
@Mariusz_Drugi: dlatego zawsze sprawdzam smak topka/łodygi. poza tym jak się dużo pali to widzisz czy jest tam gram czy 0.7 z cukrem. zapach się od samego cukru raczej nie zmieni, natomiast palenie będzie lepkie, mogą się zrobić kryształki (łudząco przypominające naturalny pyłek), oraz tak jak mówisz w lufie zostaje osad. takie palenie zazwyczaj strzela podczas palenia z lufki, jakieś iskierki się wytwarzają. cukier lepszy niż syntetyczne kanna czy inne wspomagacze. słyszałem