Wpis z mikrobloga

  • 196
Siostra dzisiaj wróciła do domu i z płaczem pobiegła od razu do swego pokoju. Pytałem sie matki i nie wie co sie stało. ¯_(ツ)_/¯

Zadzwoniłem do jej koleżanki i powiedziała mi że jakiś lamus z tindera umówił się z nią na randkę i w ogóle nie przyszedł (jakiś tam Fabian czy Miłosz, dokładnie nie pamiętam, ale miał takie mało spotykane imię)
Mam zamiar dorwać typa, popełnił błąd dzwoniąc z numeru telefonu w abonamencie. Mam znajomego w salonie i ma mi powiedzieć gdzie gościu mieszka. Dzwoniłem na ten numer i odezwała sie jakaś #!$%@?. XD Gosciu sie od razu obesrał, zaczął mnie przepraszać i pierdzielić coś że to jakaś zarzutka była..

Niestety teraz jest już za późno na skruchę. Nie pozwole aby ktoś krzywdził moją siostrę.

#zwiazki #siostrzyczka #tinder #przegryw #klaudiusz
daeun - Siostra dzisiaj wróciła do domu i z płaczem pobiegła od razu do swego pokoju....

źródło: comment_zMUtSXCSoRLErUujb5KJJvAG6IPRJFBP.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AurenaZPolski to że masz pato w domu ,to nie znaczy że inni też mają. Nie przenoś relacji ze swoim rodzeństwem na innych ()siostra wie że zawsze może na mnie liczyć. Od czasu śmierci naszego ojca nasza rodzina bardzo sie ze sobą zbliżyła. Opiekuje się nią i matką, obiecałem sobie że przypilnuje tego aby poznała w życiu wartościowego partnera
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@abrahamus gościu prawie sie rozpłakał przez telefon.. jak juz go dorwę to na pewno wrzuce jego morde na wykop. Chciał sie śmiać z ludzi, to niech sie z niego też pośmieją!!!!
  • Odpowiedz