Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski jak radzicie sobie z odrzuceniem przez faceta z którym kręciłyscie?
Wszystko ładnie, fajnie się gada i nagle jakoś tak oslabl ten kontakt.
Tak wiem, klina klinem ale łatwo powiedzieć, jakoś nie leżą na ulicy że wystarczy ich podnieść, a w dodatku ta pora roku..
#zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Urwałam kontakt całkowicie i dałam sobie szansę na poznanie kogoś nowego, kto był mną bardzo zainteresowany, a ja głupia latałam za tamtym odrzucając kogoś naprawdę fajnego. Przez to nie poszłam z nim na jego studniówkę i do dziś mam wyrzuty sumienia, a teraz moim mężem. Może jest ktoś koło Ciebie, na kogo nie zwróciłabyś uwagi? Wystarczy popisać z kimś, oderwać myśli choć na chwilę.
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: to znaczy że przez ostatnie pół roku ze sobą pisaliśmy, może nie dzień w dzień ale mimo wszystko przerwa zwykle nie była dłuższa niż 4-5dni.
Spotkaliśmy się też parę razy co prawda w większej grupie ludzi, ale był w stanie podejść do mnie i gadać tylko ze mna. Zdarzyło mu się też odwieźć mnie do domu ze 2 razy jak wpadliśmy gdzieś na siebie i się dowiedział że
  • Odpowiedz
OgnistaBaba: W sumie ciekawa sprawa i nie wiem jakbym zareagowała. Nigdy, ani razu w życiu, nie byłam w żaden sposób odrzucona przez żadnego faceta. Powiem więcej - nawet na każdej rozmowie o prace na jaka poszłam tez zawsze zostałam przyjęta i wybierałam tylko najwyższa stawkę XD słodkie to życie


Zaakceptował: sokytsinolop}
  • Odpowiedz
@Psia_syrenka: @AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest taka ze jak facet jest zainteresowany to dziala a nie bawi sie w pisanie pol roku. Wiem ze to przykre ale gdyby mu zalezalo to pol roku bylby zwiazek i wiele randek a nie samo pisanie. I tak jak pisal ktos wyzej, nie warto latac za zadnym facetem (nie doradzam tez bycia wredna jedzą) ale jak facrt chce to zrobi wszystko a nie bedzie czekal pol
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też byłam przekonana, że był mną zainteresowany. Ja miałam 16 lat, a zauroczyłam się na amen. On był ode mnie rok młodszy, więc co on tam w tej głowie miał, zdawałam sobie sprawę, że to dziecko, więc czekałam aż dorośnie. Pamiętam ile nocy nie przespałam i przepłakałam. 2 lata później powiedziałam sobie, że to w sumie bez sensu, bo tracę najlepsze lata młodości za uganianiem się za niedojrzałym do
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: jestem tego świadoma choć jak widać mam chwilę słabości. No nic pozostaje mi chyba czerpać korzyści z atencji jaka dostaje (i daje jemu też, wiem że faceci też jej potrzebują) i mieć oczy szeroko otwarte na otoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest i będzie tylko kolega i czas to sobie wbić do głowy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz