Wpis z mikrobloga

Niedobrze się dzieję się w polskiej siatkówce. ZAKSA, ONICO (decyzja o zmianie trenera w połowie sezonu), Jastrzębski i nieszczęsna Stocznia. Wizerunkowo po 4 miesiącach tracimy, PlusLiga traci generalnie na poziomie (będzie pewnie mniej mocnych obcokrajowców w polskiej lidze). Na szczęście jest nadal dobrze z poziomem Polaków i to jest chyba jedyny większy sukces.
Na całej sytuacji z panem Tomaszem D. niestety traci cała rodzina (każdy wie jaka). Fabian w końcu ogarnął się na poziomie sportowym i gra świetnie (top 5 sypaczy świata). Ważne żeby nie obijało się to rykoszetem.
#siatkowka #plusliga
  • 8
  • Odpowiedz
@DerMirker: Skra gra słabo i boję się że potrzebna będzie tu zmiana szkoleniowca. Piazza bardzo fajnie prowadził zespół sezon temu, ale w tym idzie mu przeciętnie. Nie mówię o natychmiastowej zmianie, ale wydaje mi się, że jeśli nie uda się Skrze zagrać w finale to chyba pora coś zmienić. Nie ukrywam, jestem fanem Skry i widzę mocnych zawodników, którzy jednak mają dużo do poprawy. Ja jednak jeszcze w Skrę wierzę
  • Odpowiedz
@vasos
@DerMirker
Jak już trafiłem na fanów Skry, to zapytam. Nie macie wrażenia, że dużym błedem (w perspektywie kilku lat) było opieranie gry na Wlazłym? Oczywiście Mariusz to klasa sama w sobie, jednak w obecnej sytuacji, kiedy jest kontuzjowany są w dołku i troche chyba wychodzi im to bokiem, bo Teppan nie jest dobrym zmiennikiem, a w którymś meczu w PP na ataku grał przez chwilę Szalpuk... Jasna sprawa, że
  • Odpowiedz
@eltosteron: W sumie wszystkie czołowe drużyny na świecie mają dużą przepaść pomiędzy pierwszy a drugim atakującym. Problem w tym, że Mariusz już swoje latka ma. Nie wiem jakie nadzieje pokladano w Teppanie, ale już można stwierdzić, ze ten transfer to katastrofa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: Skra na ten moment się bije o wejście do top 6 PL, a gdzie Europa, zejdź na ziemię. @DerMirker: Zaksa budowana jest tak nie inaczej bo na to pozwala budżet, zakłady azotowe w KK już nie są niezależną spółką, wykupił nas Tarnów parę lat temu i mam wrażenie, że ostro kurek przykrecaja
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@3mielu wiem że skra na razie ma ciezko, ale mam też świadomość ze jak wszystkie kropki sie w Bełchatowie połączą to bedzie ich stać na wiele. Oczekiwań nie mam wielkich. Ćwierćfinał lm i medal w pluslidze bo dobrej grze.
  • Odpowiedz