Wpis z mikrobloga

#zoska - do czarnolistowania/obserwacji co kto woli, mój dziennik hodowlany

Mamy już 29 obserwujących, trochę mnie to przeraża i staram się nie spamować za często, a przy okazji szukam jakieś ciekawostki, by posty były bardziej quality xD

Cześć i czołem!
Za nami kolejny tydzień terrarystycznych zmagań, więc małe podsumowanie:

1. Zośka wcina, aż miło szczury 40g+
2. Dobijamy do 300g masy [288g] - całkiem sympatycznie, nie mniej pytony królewskie odmiany "VOLTA" w tym samym wieku mają 700g - tu artykul o tej odmianie - tl;dr dla leniwych - odmiana pytonów królewskich osiągająca prawie 6kg masy ciała, gdzie normalnie to ok 3kg waży dorosła samica - czyli kawał kluski.
3. Rośliny w terrarium powoli umierają, lecz nie usuwam ich do póki nie zamówienie nowego podłoża - chipsu kokosowego i torfu, wtedy zrobię generalne porządki i poprawię parę błędów.
4. A poza tym uciekł mi ptasznik 1.5DC XD M. balfouri - trochę serce boli, bo 40zł za niego dałem na giełdzie, ale no cóż, jestem debilem, jak wpadnie trochę szekli to kupie raz jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Na głowie Zośki zrobiły się jakieś zmarszczki, nie wiem jak to nazwać, gdyby ktoś wiedział czy się martwić to poproszę o cynk - zdjęcie w komentarzu wrzucę.

I tak informacyjnie, w tym sezonie powoli będę szukać jakiegoś samca dla naszej gadziny, by zarobiła na swoje utrzymanie gdy dorośnie - het. clown nie może się zmarnować ( ͜͡ʖ ͡€)

#terrarystyka #zwierzaki #ciekawostki #hobby #gady #pokazweza #weze
M.....a - #zoska - do czarnolistowania/obserwacji co kto woli, mój dziennik hodowlany...

źródło: comment_k3sD4oBJsfbcWe9FR7vJmsxYKJCvTwUl.jpg

Pobierz
  • 13