Wpis z mikrobloga

@ThrashMetal nie wiem co jest dla Ciebie priorytetem - niska kwota minimalnego doładowania, relacja PLN/GB danych itp. Kiedy jednak szukałem taniej oferty na kartę, wahałem się między Plush i Virgin (na korzyść tego pierwszego).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThrashMetal: jeśli roaming to w Orange płacisz 7,56 zł za 1 GB (dodatkowo) oraz 5 gr za minutę oraz 1 gr za SMS.
u pozostałych operatorów masz zwykle bezpłatny (w ramach no limitu) limit 500 MB i 100 minut/sms, a później dopłacasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThrashMetal: u każdego dużego.operatora w Polsce tak jest. Roaming bezpłatny w PL powodował duże straty i operatorzy za zgodą uke wprowadzili dopłaty.
Polecam poczytać na stronach operatorów.
https://www.orange.pl/view/roaming
Tmobile: W oparciu o decyzję prezesa urzędu komunikacji elektronicznej opłaty dodatkowe od początku korzystania w strefie roamingowej 1a wynoszą:
0,03694 zł za minutę połączenia wychodzącego,
0,012 zł za minutę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThrashMetal:
Tak. 7,56 zł za 1 GB.
Polecam poczytać cennik usług w roamingu. Ale skoro nie wierzysz to nie mój problem ¯\_(ツ)_/¯

Dla mnie to EOT, bo widzę, że uważasz, że wiesz lepiej.
  • Odpowiedz
@ThrashMetal, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kartę na https://www.play.pl/oferta/play-karta/. Na stronie, w prawym dolnym rogu znajdziesz również opcję czatu z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania :).

Możesz też zainteresować się Play NEXT, gdzie łączymy wygodę abonamentu z brakiem żadnych długoterminowych zobowiązań (możesz zrezygnować kiedy chcesz). W ramach NEXT nielimitowane rozmowy, smsy i aż 50 GB internetu :) Więcej informacji znajdziesz na www.next.play.pl.
  • Odpowiedz
@Clear: to jak wytłumaczysz ze przez kilka razy byłem za granicą i mając limit ponad 2gb w UE nie zapłaciłem ani grosza więcej, niż to co płace co miesiąc? Tez uważasz, że wiem lepiej? Albo masz #!$%@?ą ofertę
  • Odpowiedz
@ThrashMetal W ofercie na kartę wybrane pakiety dostępne są w roamingu i posiadają określoną liczbę GB w roamingu. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie www.orange.pl/roaming Pamiętaj również o obowiązujących dopłatach za realizację połączeń w roamingu: 0,05 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego, 0,02 zł za minutę odebranego połączenia głosowego, 0,01 zł za wysłaną wiadomość SMS, 0,00738 zł za wysłaną wiadomość MMS, 0,00738 zł za każdy MB transmisji danych (opłata za 1
  • Odpowiedz