Wpis z mikrobloga

@neat8ta1o:

Wszystkie religie coś odjaniepawlają a tylko tag "bekazkatoli" jest popularny. Jakim cudem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żebym bronił tej doktryny religijnej, ale zastanawiająca jest dysproporcja pomiędzy beką na przykład z katolików a beką z islamistów czy beką z wyznawców kościoła latającego potwora spaghetti. Czemu tak?


Odpowiedź jest prosta - najlepiej żartuje się z rzeczy, które się dobrze zna. Dlatego właśnie w Polsce przyjęły się
  • Odpowiedz
@neat8ta1o Może i jakiś hinduizm czy szamanizm jest bardziej bekowy tylko jakoś w Polsce nie ma świętych krów i hinduisci nie wpieprzaja się w Polska politykę i nikt w szkole na religii nie uczy o #!$%@? sturekim bozku, tylko o Jezusie.
  • Odpowiedz
@neat8ta1o: Mieszkam w Polsce, więc dolega mi problem polski - wszechwładza, przywileje, i dyktat katolicyzmu. Nie wiem, możne na wyspach Hula Gula lokalna kasta szamanów robi większe walki. Średnio mnie to angażuje, bo nie wpływa w żaden sposób na moje bezpośrednie życie - w przeciwieństwie do kleru katolickiego.


@SpongeRobertoSquarePantalones: W jakim stopniu katolicyzm wpływa ba Twoje życie? xD Chyba jedynie jak rodzice zmuszą Ciebie byś poszedł do kościoła.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Chrześcijaństwo, Islam, Buddyzm (choć to bardziej filozofia), Judaizm i jeszcze kilka mniejszych. No i mam pytanie - ile pieniędzy w skali roku tracisz na lekcje religii, że akurat na to narzekasz, czemu uważasz, że marnujesz te pieniądze? Moim zdaniem te lekcje są potrzebne, tylko powinny być to wszystkie religie a nie tylko jedna która dominuje w naszym państwie. Tylko to nie jest w porządku.
  • Odpowiedz
pieniędzy w skali roku tracisz na lekcje religii, że


@neat8ta1o: Państwo traci od miliarda do dwóch miliardów na lekcje religii. Naprawdę nie masz pomysłu na co lepszego niż dwie godziny #!$%@? się w tygodniu młodzieży szkolnej tę kasę można wydać?

Moim zdaniem te lekcje są potrzebne, tylko powinny być to wszystkie religie a nie tylko jedna która dominuje w naszym państwie.


@neat8ta1o: PO #!$%@??
  • Odpowiedz
Państwo traci od miliarda do dwóch miliardów na lekcje religii. Naprawdę nie masz pomysłu na co lepszego niż dwie godziny #!$%@? się w tygodniu młodzieży szkolnej tę kasę można wydać?

@hehenuanek: A wiesz ile pieniędzy wydaliśmy na Euro 2012 żeby dorośli mężczyźni w kwiecie wieku zamiast robić coś pożytecznego pokopało sobie piłkę? Znam milion lepszych inwestycji tych pieniędzy, absurdalność lekcji religii to przy tym pikuś.

PO #!$%@??

Bo religia to
  • Odpowiedz