Wpis z mikrobloga


Mimo iż dalej uważam że to feta to gówniana używka jeśli chodzi o cele rekreacyjne (w moimi przypadku ich nie ma) to mam obawy, że mogę się w to wciągnąć. I dojdzie kolejny probem.
Nie chce mi się wymieniać wszystkiego, a niektóre z powodów to:

- bardzo spodobała mi się ultra wydajność umysłowa - "mózg na sterydach" połączona z ogromną kreatywnością i byciem ciekawym wszystkiego - wynikająca z tego potrzeba zgłębiania wiedzy.

- potrzeba do działania i robienia czegoś produktywnego, #!$%@? się i zero lenistwa

- mocno specyficzne działanie z jakim się jeszcze nie spotkałem #!$%@? różne specyfiki - niesamowita jasność umysłu, bystrość i brak otumanienia

- wewnętrzny "spokój" i opanowanie, skasowanie tymczasowo pozostałości fobii społecznej i depresji, pewność siebie - ale jakaś taka całkiem inna niż po benzo, powiedziałbym że w moim odczuciu bardziej naturalna.

- większa rozmowność, gadatliwość (nie bełkot).

- #!$%@? mnie pewnie za to - ale jest to dla mnie lekki drug, pewnie ze względu na sposób w jaki go stosowałem

- w moim przypadku niewykrywalny dla otoczenia

- bardzo spodobał mi się motyw zarwanych, nieprzespanych nocy i możliwość aktywności przez bardzo długi czas (dla mnie to 24 czy 36 godzin, stimowraki pewnie powiedzą, że to mało

To takie moje wieczorne refleksje po stosowaniu fety do nauki. Miałem dwa wyjścia: nie zdać albo stosować doping.

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 14
@zjem_co_chcem wiedziałem że zaraz ktoś #!$%@? taką skrajnością. Ja w tym nic fajnego, ani tym bardziej zabawy nie widzę. Dla mnie to chore, #!$%@? i bezsensowne.
Jakbym został zmuszony do zrobienia tego co mówisz lub równie ostrego ciągu na tramadolu czy DHC bez wahania wybrałbym dwutygodniowe ostre #!$%@? opio - zdecydowanie mniej obciąża organizm, o psychice już nawet nie mówię.. do tego przyjemność ogromna.
@Alkonauta to zależy co kto lubi, na mnie opio nie działa tak jak powinno, dlatego szukam gdzie indziej rozrywek, a taki stan na pograniczu psychozy jest całkiem ciekawy, taki delikatny niepokój, jakby zaczynał wchodzić kwas, coś jest nie tak ale nie do końca wiadomo co się dzieje, ale wiesz że jak się nie zatrzymasz to przyjdą faceci w czerni.