Wpis z mikrobloga

#samochody

ludzie niektórzy piszą, że nie ma sensu zakup nowego auta z salonu "bo utrata wartości" , więc pomijając dyskusję o utracie wartości , chciałbym zapytać:
- czy da się kupić do 20 tysięcy następujące auto,
- automatyczna skrzynia, inne odpadają, tylko automat idealnie klasyczny żeby nie psujący,
- benzyna, bez słynnych 1.4 TSI VAG EA111 znanych z awarii,
- auto segmentu przynajmniej B ,
- przebieg poniżej krytycznych przebiegów wymagających wymian części , zużycia części (mam na myśli to że np. okazuje się, że w niektórych autach trzeba wymienić "dwumasę" czy cośtam (np. rozrząd, wahacze) po na przykład 150 tysiącach a ktoś sprzedaje auto mające 149 lub 160 bez wymiany tego elementu , który kilka tysięcy kosztuje ,
- auto musi mieć systemy bezpieczeństwa czyli airbag, kontrole trakcji, chodzi mi o bezpieczny dupowóz do jazdy z plecakami np. na urlop dla 2 osób dorosłych plus dużo plecaków lub 4 osoby plus małe plecaki na dzień, dlatego odpada segment A, auto nie ma służyć do jazdy do pracy po mieście,

da się ?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majk90: i tak oferta jedna w kraju :(
za wiele naczytałem się o historiach jak ludzie jeżdżą 300 km i okazuje się, że auta nie ma "ale mamy do zaoferowania inne modele" , więc szukam moje miasto +15km (dojazd komunikacją miejską) a każde sprawdzenie na stacji serwisowej stanu auta to okolice 400 złotych (bez tego nie można kupić przecież w ciemno)
po miesiącu szukania auta bierze mnie w---w bo już
  • Odpowiedz
@vilas: Udowodniłeś brak pojęcia na temat czegokolwiek. Ja problemem z jazda w mieście i parkowaniem pod blokami nie mam ale to pewnie zalezy jak kto jezdzi ;) Nie ma sensu sie angażować w pomoc komuś kto odrzuca każdą możliwą opcje.
  • Odpowiedz
@Fantasmagorii: "ale to pewnie zalezy jak kto jezdzi" napisałem prawo jazdy mam od miesiąca to jak mam umieć jeździć dobrze z doświadczeniem jak moje doświadczenie to kurs prawa jazdy i dodatkowe kilka godzin czyli np. 40h jazd , ja dopiero chce się nauczyć lepiej jeździć, trudno bym umiał parkować wielką brykę bez czujników i kamer jak mam prawo jazdy po 40 godzinach jazd i od półtora miesiąca nawet nie dotykałem
  • Odpowiedz