Wpis z mikrobloga

  • 2
Jesteście w stanie mi podać jeden logiczny argument dla którego zgranie liczy się przed meczem, a nie na bieżąco? Po co w ogóle jest zgranie, jak wystawiają ludzie Ronaldo na cdm i kante na ataku, a później zamieniają.
#fut
  • 17
  • Odpowiedz
@Mruvek: Akurat to jest dosyć fajne. Dzięki temu można łączyć zawodników którymi we wcześniejszych odsłonach byśmy nie grali razem ze względu na zgranie. Poza tym w łatwy sposób można dostosowywać taktykę wedle potrzeby.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dawfcio no, czyli wg tego powinno się wyrzucić zgranie między zawodnikami, a zostawić tylko pozycje i robić składy jakie się chce.
A jak ważne jest to, żeby kante miał dobrych kolegów obok, to nie robic cyrkow, że jak wyjdzie na ataku a później się cofnie na cdm, to jest lepiej niż od razu wyjdzie na cdm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mruvek: @Cojestpiec: ma to swojego rodzaju urok bo wtedy karty specjalne takich grywalnych skrzydłowych na napastniku są cholernie rzadki pożądane i horrendalnie drogie a wiadomo że jak są pożądane karty w totw to ludzie otwierają więcej paczek a hajs EA musi się zgadzac
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kalypsoo no i nie ma problemu, ale wtedy nie pozwalajmy przerobić napastników na cdm. cm na cdm albo cam i wystarczy. A to po prostu brak konsekwencji. Tak samo jak ze zgraniem. Zgranie jest ważne, chyba że można pół składu pomieszac pozycjami przed meczem i już nie jest ważne.
  • Odpowiedz
@Mruvek: dla mnie to jest strasznie #!$%@?. Dlatego min przestałem w to gowno grać. Jak widziałem skład z kante na szpicy, cr na cdm i jakiegoś napadziora na cm to mnie krew zalewała.
Fajnie że są ludzie którzy to „ogarniają” i maja wtedy zgranie, ale tak jak ktoś napisał: dlaczego bocznych nie można zmieniać i dlaczego obrońców na napad nie można wrzucić? Albo bramkarza na napad? Przecież bramkarza wrzucić na napad
  • Odpowiedz
ja bym wolał wiedzieć, dlaczego z napastnika można zrobić defensywnego pomocnika, a z lewoskrzydłowego nie zrobisz prawo.


@Pynkman: albo z lewego obrońcy nie można zrobić lewego pomocnika i odwrotnie
  • Odpowiedz
@Mruvek: imo zgranie powinno rosnac wraz z coraz wieksza liczba meczy rozegranych przez zawodnika, np jak ustawisz gracza na pozycji to masz 4ptk zgrania jak ma zolte linki to 5 jak zieline to 6 ale do 10 trzeba rozegrac np 50 meczy w danym klubie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Orzelasty to by było fajne i bardziej przypominało rzeczywistość, ale niestety imo nie może być bardziej opłacalne granie 50 meczów tymi samymi ludźmi zamiast kombinować i wymieniać sobie skład.
  • Odpowiedz