Wpis z mikrobloga

Każdego kto zaplusuje ten wpis zawołam we wrześniu 2022 i powiem czy zrobiłem z niej użytek
(inb4 dla śmieszków - z dziewczyną, nie samemu)

Generalnie pół roku temu znajomy dostał na urodziny cała paczkę prezerwatyw, ale on chyba sam nie do końca wierzył, że mu się to przyda i rozdał każdemu po jednej xd
Ja wtedy schowałem moją do portfela i tak noszę po dziś dzień licząc chyba na cud. Ale jako że w ostatnim czasie zacząłem powoli się ogarniać życiowo i wychodzić z przegrywu to jeszcze wszystko możliwe.

Pomimo, że konto mam tylko miesiąc, Wykop stalkuję już kilka lat i raczej do tego czasu nie powinienem was opuscić, tak więc wasze plusy z pewnością nie pójdą na marne.

#przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #wychodzimyzprzegrywu
T.....o - Każdego kto zaplusuje ten wpis zawołam we wrześniu 2022 i powiem czy zrobił...

źródło: comment_rl4tqSOQLogWiGm0BFcawBgTqWgnIgpY.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: staram się wychodzić do ludzi i nabierać nowe kontakty, ale jest to powolny proces. Nie nadrobię w jeden dzień, jedną decyzją tego co zaniedbywałem przez ostatnie 6 lat

@efilista: ładne słówko przecież! Generalnie to nie wiem o co Ci chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ToNieJestWcaleMultikonto nosisz gumę w portfelu jak prawdziwy #!$%@?? Zakładasz, że pierwsza spotkania łaska na przystanku będzie się z tobą ruchnac? We to wyrzuć i kup porządnego durexa wtedy gdy będziesz potrzebował. Taka pomieta z portfela pęknie i będziesz miał tylko stresu w życiu wiecej( ͡ ͜ʖ ͡) ile ty masz lat, że muszę Ci takie rzeczy tłumaczyć, 15?
  • Odpowiedz
@bystrygrzes:

Zakładasz, że pierwsza spotkania łaska na przystanku będzie się z tobą ruchnac?

nie, po prostu przez te pół roku ani razu jej nie wyciągnąłem. Póki co seks to dla mnie taka abstrakcja, że nawet się nad tym nie zastanawiałem

ile ty masz lat, że muszę Ci takie rzeczy tłumaczyć, 15?


więcej, ale jeżeli ktoś miałby oszacować mój wiek tylko na podstawie doświadczeń seksualnych, to pewnie tyle by mi dał

Mimo
  • Odpowiedz
@ToNieJestWcaleMultikonto To jest słabe, że z tematu seksu robicie takie show. Jakbyście mieli po 10 lat i pierwszy raz zobaczyli gołą babę w gazecie z kiosku. Gdzie tu klasa?

Większość ludzi na świecie randkuje i uprawia seks. Nikt normalny nie podnosi tego do rangi cudu fatimskiego.
  • Odpowiedz