Wpis z mikrobloga

@planet3437: I tylko tyle masz do powiedzenia? Ostatnimi czasy to kretyńskiego stwierdzenie stało się substytutem każdego argumentu w dyskusji. Powiem "butthurt polakczy hyhy ;_;" i będę taki nowoczesny. Patrzcie i podziwiajcie!
@nordland85: My po lewej stronie barykady mamy takie harce od czasu do czasu...

Na serio - jak mniemam żyjesz w urojonym świecie "my kontra oni", "lewa strona kontra prawa strona" a jeśli ktoś nie jest z nami to jest przeciwko nam. To tak a propos moich poglądów.

Nie zamierzałem nikogo obrazić a Vhetman niepotrzebnie spina poślady - dodał kiepski artykuł a teraz się pieni, że mu zakpują
@GeraltRedhammer: @KeiON: A co mam mieć do powiedzenia - oba znaleziska mnie nie interesują bo portale o nazwach lewica, nacjonalista i tym podobnych na kilometr śmierdzą ideologicznym betonem.

GeraltRedhammer: Równie dobrze mógłbym napisać, że wyzywanie innych od gimbazy to ulubiony sposób ludzi, którzy nie potrafią nic mądrego napisać a chcą komuś dopiec. Ten sam poziom argumetnu.
@planet3437: No właśnie ja staram sie nie żyć w takim świecie, jednak jeśli widze obrażanie kogoś słwoami "boli dupka" to jest to właśnie sformuowanie z tego świata, kotoś mówi o prawicy więc mu ubliżymy "bolącą dupą".
@fredo: Jak widzisz nie zakopałem, nawiązałem tylko do sytuacji zakopania innego znaleziska za źródło (skrajnie prawicowego), to był sarkazm nie prawdziwy apel