Wpis z mikrobloga

@kuba206: 3 zamowione w listopadzie, 2 doszly na poczatku stycznia, jedna sie nie pojawila. zglosilem w ali ze nie przyszla, zwrocili mi kase, po czym kilka dni pozniej przyszla paczka. Na poczatku stycznia tez zamawialem, to przyszla wczoraj. Na 3 inne jeszcze czekam
@Piwniczak35: Mi już nie chodzi o zwrot kasy, specjalnie wcześniej zamówiłem bo zazwyczaj szło ok miesiąca, to specjalnie kupiłem 2 miesiące przed żeby części doszły akurat teraz, a tu takie niespodzianki...
@olopolo-bolomlolo: @kuba206: 11.11 zqmawialem kilkanascie rzeczy i wszystko mi doszlo w grudniu i pierwszym tygodniu stycznia. Natomiast przesylki zamowione okolo 29.11 przyszly przed swietami.

Byly to zarowno przesylki z trackingiem jak i te nierejestrowane. Teraz czekam na te zamowione pomiedzy 16 grudnia a nowym rokiem. Z tym ze ASS juz sa u mnie a teraz tylko nierejestrowane i LF...CN i LM....CN. Z przesylek po nowym roku nic mi jeszcze nie
@Henio013: To i tak nieźle w porównaniu do tego co ja mam, nie wiem dlaczego tak długo to trwa.. niby 15 grudnia wyleciały wg. trackingu chińskiego i na tym ślad się urywa.