Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie triggeruje jak gadka, że Harden jest słabym obrońcą tylko dlatego, bo ze 4 lata temu dwa razy był w shaqtin a fool bo uciekł mu jakiś zawodnik. Chyba bardziej #!$%@? mnie tylko Bryant i jego 12x All D team.
#nba
  • 10
  • Odpowiedz
@Jrv20: xD bo jest słabym obrońcą ze względu na to, że odpuszcza jak Lebron. Może umie, ale ma #!$%@?. Puszcza gości koło siebie, nie goni za screenem, ma #!$%@? jak ktoś mu przebiega. Czasem machnie jakiegos steala albo reach-in na drive i tyle. To nie jest obrona.

Już nie mówię o tym, że często odpuszcza swój matchup na perimetrze i nie dobiega do contestu.
  • Odpowiedz
@appylan: Sprzedałem konto w pewnej grze i było zarejestrowane na tamtym mailu, akurat tak wyszło, że konto na wykopie miałem też na tamtym mailu(ale nie mów białkowi bo nie wiem czy to legalne hehe)
  • Odpowiedz
@Jrv20 jesli chodzi o karierę to jest słaby ale nie az tak słaby jak ludzie myślą. Harden w sumie na skille odpowiednie i na większe mecze w obronie gra na pełnym skupieniu. W playoffs naprawdę dobra obronę w zeszłym sezonie grał- Tutaj tez zasługa Rockets, którzy często wykorzystują go jako tego kto broni wysokich i to jest zdecydowanie najlepsza opcja dla niego i najbardziej potrafi zoptymalizować jego impact po tej stronie
  • Odpowiedz
@Jrv20: z tym, że Harden nie musi być dobrym obrońcą. Gracz, który daje taki impuls ofensywy, powinien być oszczędzany w obronie, szczególnie w sezonie regularnym. To już kwestia sztabu Rockets, żeby dobrać brodzie rasowych obrońców, aby przykryć jrgo braki po tej stronie parkietu.
Jedyne, co mnie trochę nurtuje w Hardenie, to jego mowa ciała. Nie widać w nim tej agresji i głodu zwycięstw. Trochę pod tym względem przypomina T. Mcgrady'ego.
  • Odpowiedz
@Jrv20: nie kumam ostatniego zdania. Bryant miał wzloty i upadki, ale z jego miliarda lat kariery 12x All D sobie raczej zasłużył. Harden może se być next Kobe albo i lepszy, szkoda że to bohater jednego endu.
  • Odpowiedz