Wpis z mikrobloga

Jak można tak #!$%@??
Wychodzę z mieszkania po bułki, zrobiłem krok za drzwi i już czuje menela. Aż się obejrzałem za siebie bo myślałem że stoi gdzieś za mną. Mieszkam na 1 piętrze a koleś spał przy drzwiach wejściowych na dole. Z ciekawości poszedłem na górę, do 3 piętra #!$%@? tak jakby obok Ciebie stał.
Nich się grzeje chłop, zimno w nocy było a i tak spal na podłodze, ale trochę higieny nie zaszkodzi ...
#gownowpis #dziendobry
  • 14
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: mama pracuje na sorze i mi powiedziała raz że jak oni żula umyją to zwykle znajdują go martwego po kilku dniach na dworzu, czemu? bo to zmywa z nich ich flore bakteryjną która chroni ich przed różnymi choróbskami, oni tam przecież w takim brudzie ciągle siedzą
  • Odpowiedz
U mnie w klatce tez czesto praktycznie codziennie przychodzi taki i daje spirytusem na cala klatke ale na piciu go nie przylapalem
  • Odpowiedz
@Ancymoon1 ciężka sprawa. U nas na klatce był bezdomny, wpuszczały go jakieś święte dobrotliwe matki Teresy i nawet rozwieszały kartki żeby go nie wyganiać tylko poratować jedzonkiem albo ciepłą herbatką xD zmieniły zdanie gdy zrobił sobie pokój na niezamieszkanym strychu, zaczął się wypróżniać nie wychodząc z kamienicy i palił papierosy na klatce. Nagle kartki zostały zabrane, drzwi na klatkę naprawione (wczesniej otwieraly się bez kodu) a bezdomny został wygnany. Więc radzę go
  • Odpowiedz
Nich się grzeje chłop


@Ancymoon1: I niech naraża mieszkańców bloku na pasożyty i choroby.

Tak swoją droga to kiedyś miałem nieprzyjemność mieszkać w bloku w którym taka pato-babcia urządziła melinę do której schodzili się rożni żule. Ten okres wyleczył mnie z jakiejkolwiek empatii dla wszystkich bezdomnych i pijaczków.
  • Odpowiedz