Wpis z mikrobloga

Mircy, stawiam wszystkim podwójną kolejkę kompotu!
Dwie kreski na teście!
Niebieski jeszcze nie wie, bo spi, co mam mu przekazać? xD
Wiem, ze jeszcze za wcześnie się cieszyć, skocze dziś na hcg, lekarz w przyszłym tygodniu, ale jaram się bo staraliśmy się bardzo długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 163
  • Odpowiedz
@zaba34 w razie porady czy chęci kupienia coś na dziewczynkę to wal jak w dym. Moja skończyła roczek i mam dużo rzeczy po niej no i zawsze mogę cos doradzić a nawet wesprzeć jak będzie trzeba. Gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia ()
  • Odpowiedz
@zaba34 gratki! Wiem, że to nie forum dla madek, ale jestem świeżo po ciąży i porodzie więc jak będziesz potrzebowała pomocy/jakiejś informacji to wal jak w dym :)
  • Odpowiedz
  • 0
Najlepsze w posiadaniu dzieci jest staranie się o nie. On jeszcze nie wie, że teraz w ciąży odstawisz go od seksu, a po urodzeniu dostanie permanent bana. W sumie i dobra i zła wiadomość jednocześnie.
  • Odpowiedz
@Szpeju: kwestia podejscia i zgrania sie kobiety i mezczyzny w roli rodzicow oraz w ogole jako partnerow, czy posiadaja umiejetnosc wspolpracy.

@Heady1991: na swoje czlowiek ma wiecej sil ;)
@zaba34: gratulacje. Duzo sil i lekkiej ciazy zycze. Jak pisza @agataen: @Martuchna69 w razie pytan pisz, duzo jest t pomocnych rodzicow ;)
  • Odpowiedz