Wpis z mikrobloga

@Piezoreki: Mieliśmy z kolegą kiedyś plan, że założymy zespół i będziemy nagrywać miłe piosenki o jakichś bieda-krajach i oni będą nas uwielbiać XD że kobiety z Kazachstanu są najpiękniejsze a jedzenie w Mongolii najsmaczniejsze XD
  • Odpowiedz
@Piezoreki: Mam problem, bo lubię ten typ ̶m̶u̶z̶y̶k̶i̶ napieprzania w blachę i przez całą tę otoczkę jest mi jeszcze bardziej wstyd. Gdyby mieli teksty o demonach czy innych smokach, pewnie nikt by się nie przejmował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@debustrol: myślisz że ktoś zna tych brudasów co wymieniłeś?


@yahoomlody mysle ze nie... osobiscie widzialem jak ludzie w----------i do smietnika jeszcze zafoliowane plyty Emperora a kolo smietnika stal boombox z ktorego glosnikow plynal siarczysty i pelen technicznych wariacji utwor Sabatona xDD a obok szedl chlopak w bluzie Polski Walczacej i w przyplywie pattiotyzmu ukradl komus radio z auta xD
  • Odpowiedz
Mieliśmy z kolegą kiedyś plan, że założymy zespół i będziemy nagrywać miłe piosenki o jakichś bieda-krajach i oni będą nas uwielbiać XD że kobiety z Kazachstanu są najpiękniejsze a jedzenie w Mongolii najsmaczniejsze XD


@holka-kofolka: w sumie niemiecki Dschinghis Chan, p------a Boney M tak działa :D
Mają Moskau dla Ruskich
Dschingis Chan (to akurat na
Radus - > Mieliśmy z kolegą kiedyś plan, że założymy zespół i będziemy nagrywać miłe ...
  • Odpowiedz
@Piezoreki Ale muzykę mięli naprawdę dobrą, nie licząc tego (przynajmniej mnie) denerwującego wokalu, nie lubiłem jego akcentu, drażnił mnie. Ale perka, bas, gitary, klawisze to poprostu cud miut
  • Odpowiedz