Wpis z mikrobloga

Cześć mirki!

Ostatnio pytałem o #bmw #e38 i wywiązała się ciekawa dyskusja. Wiem już, czego szukać w tym modelu i śledzę ogłoszenia. Zacząłem też rozglądać się za innymi autami, bo zamierzam w najbliższym czasie często je zmieniać i w oko wpadło mi #e90 w coupe lub kombii. Czy za 30k da się już kupić ten model z rzędową szóstką, automatem i conajmniej 200KM?

inb4: widziałem filmik blogomotive o tym BMW. Koleś kupił trupa, więc włożył w niego drugie tyle, nic dziwnego ¯\_(ツ)_/¯
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Err404: e38 to genialne auto, jeśli nie myślisz o touringu to zdecydowanie lepsze auto ( ͡ ͜ʖ ͡) ale tylko v8
  • Odpowiedz
A na jakie auta jeszcze warto by zwrócić uwagę? Obecnie mam 200 konne V40 z 2003 roku i fajnie nim się jeździło, ale czas na zmianę. Celuję zarówno w miękkie, komfortowe limuzyny, jak i małe, zwarte sedany czy kombiaki. Ważne, żeby było to coś ciekawego i miało jakąś tam moc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sorek no wiem, wiem, ale nie chcę się napalać na jeden konkretny model,
  • Odpowiedz
@Err404: Jakbym ja kupował e90 to pewnie te 40k za sam samochod bym wylozyl, do tego jakies eksploatacyjne naprawy na poczatek. Znajomy kupił e90 za 20k, oczywiscie mityczne 150k przebiegu i kupiony z komisu. Rezultat? Auto praktycznie caly czas jest u mechanika, na poczatku bylo totalnie zamulone. Sprawdź dobrze ten samochod, najlepiej u mechanika, który zajmuje sie BMW, zebys nie wtopil. To bardzo fajne auto i trzymam kciuki :P
  • Odpowiedz