Wpis z mikrobloga

@funk w którym miejscu to jest "rapsem"? Ani tutaj rymowania, ani flow, ani bitu, za to gitara,perkusja... Przecież to zwykła piosenka, która mi sie kojarzy z papką telewizyjną, koło rapu nie stało.
@Suszi88: @Terkan: Wam moze nie podchodzic, mnie sie podoba. Znajda sie tez ludzie, ktorym sie spodoba jak i inni, ktorzy stwierdza ze to gowno i kolo rapu nie stalo... Jednak dla mnie jest to lepsze niz wiekszosc polskich produkcji.
@funk: Ja nie mówię, że gówno, oczywiste dla mnie, że może się to wielu osobom podobać, po prostu nigdy tego bym nie podpiął do rapu. Sam słucham Tego Typa Mesa, który wiele kawałków ma śpiewanych, ostatnio bity też bardzo odbiegają od kanonu ale dalej jego nawijka mówi, że jest to rap. A tutaj nie.
@funk @Suszi88: Ja mówię że to gówno, mnie się nie podoba i nie należy tego podpinać do rapu. Niestety rap znowu stał się popularny i wszyscy artyści który nie mają pomysłu na siebie próbują sił w rapie, czasem wychodzi to lepiej, czasem gorzej... Nie mogę się zgodzić, że jest lepsze od polskich produkcji bo w niczym nie przypomina polskich produkcji. Niech rap zostanie rapem, wiadomo że trzeba się rozwijać ,ale te