Wpis z mikrobloga

Ktoś może polecić zespół lub DJ/Wodzireja na wesele, termin to czerwiec 2020, ale czas już goni. Ktoś był na jakimś fajnym weselu i może rzucić nazwą? Wesele w woj Łódzkim, ale mogą być i z końca Polski jak dojadą :D Najlepiej niewielkie ilości disco polo i biesiady.

#wesele #lodz #warszawa #muzyka #slub
  • 9
  • Odpowiedz
@Adams_zgr: Za dnia usiądę do komputera i odgrzebię nazwę zespołu który u mnie był, polecam że ja #!$%@? - wielu gości od których mogłem liczyć na na prawdę szczere opinie mówiło mi, że najlepsze wesele na którym byli. Na parkiecie non - stop pełno ludzi, świetnie sobie poradzili - tylko ja im dałem kompletnie wolną rękę z muzyką - ot, oni są fachowcami od tej roboty i oni najlepiej będą wiedzieli
  • Odpowiedz
@Adams_zgr: Znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://coverbanda.pl/

Jak wyżej pisałem goście znają się na robocie, polecam :)
Możesz do nich zadzwonić i umówić się na sprawdzenie ich jak grają - mnie w ten sposób zaprosili na godzinkę przed czyimś weselem i zagrali kilka różnych kawałków, żeby móc zobaczyć tak na żywo - fajna opcja :)

Jak jeszcze szukasz to z takich 10/10 mam do polecenia jeszcze fotografa
  • Odpowiedz
@Adams_zgr: sam mam wesele w lipcu i u mnie będzie Vogue Band. Wokal świetny, na youtube mega, jak zaczekasz do lipca z decyzją to zdam relację ( ͡º ͜ʖ͡º) ps wesele też łódź
  • Odpowiedz
@vrtur: brzmią na prawdę fajnie, czegoś takiego szukałem, nam ostatecznie udało się znaleźć zespół z Krakowa, więc dojdzie ok 500zl za dojazd, ale mimo, że termin na czerwiec 2020 to sporo fajniejszych zespołów już nie ma terminów.
Tak czy siak, daj znać jak wrażenia potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adams_zgr - @vrtur: brzmią na prawdę fajnie, czegoś takiego szukałem, nam ostatecznie...
  • Odpowiedz