Wpis z mikrobloga

@popik3: a ja uważam że typ trochę racji ma. Jak się pracuje w perfumerii to coś o zapachach się powinno wiedzieć, albo przynajmniej potrafić odszukać jak samemu się zawraca klientowi dupę
  • Odpowiedz
@popik3: Tak tak, a potem zdziwienie, że każdy sprzedawca/baba w okienku/ktokolwiek od towarów ma cie w dupie, bo przecież skoro mało zarabia lub to jest jego dorywcza praca, to powinien dostawać przelew za damski #!$%@?, a nie za pracę typu doradzenie klientowi czy wskazanie choćby miejsca gdzie coś takiego może być...

@Myszouf:

to tak jakbyś kasjerki w biedronce pytał o alergeny w jakichś produktach

To niech #!$%@?ą pańcie łażące po
tellet - @popik3: Tak tak, a potem zdziwienie, że każdy sprzedawca/baba w okienku/kto...

źródło: comment_w6hURLBgGpMyu8FsTFb4XSrx74rZ7nLO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Akilles: zapachy z tej grupy sa raczej niszowe, wiec jak typ juz słyszał o takich zpachach to zapewne tez wiedział jakie konkretne perfumy sa z tej grupy, mógł pojsc i sobie samemu powachac
  • Odpowiedz
@tellet: ale co ty #!$%@?. Idziesz #!$%@? do sieciówki po perfumy i oczekujesz, że cię obsłużą jak lorda xDDDDD typowy robaczek co wchodzi do baru mlecznego i on tu płaci proszę ja ciebie 15 złoty kurła i masz mi tu kelnerka na stole tańczyc nago!
Oczywiście w takiej sephorze możesz poprosić o coś aktualnie modnego albo coś bardziej dla nastolatków, coś słodkiego, coś odświeżającego i ci doradzą. Ale nie #!$%@? bergamotka
  • Odpowiedz
mem pierwszej klasy :) czyzbys użyczał sobie mojego fejmu, żeby wypromować swój fejm? :D
mam nadzieję,że odpalisz trochę w ramach tego,że patronuje Twój fejm :) wiesz, tak jak kiedy użyczasz wizerunku znanej osoby, żeby wypromować swój produkt :)
  • Odpowiedz
@Myszouf: nie, to nie to samo. W Biedrze ta osoba jest od rozkladania towaru i sprzedawania na kasie. Jak idziesz do Media Marktu i pytasz o monitor IPS i gosc mowi, ze nie posiadaja takiej firmy to tez sobie tlumaczysz tym, że #!$%@? zarabiaja? Nie mowie, ze dziewczyna ma znac wszystkie nuty zapchowe, historie powstania tych perfum ale jakies podstawy podstaw powinna posiadac, tak żeby mogła sobie wygooglowac w razie potrzeby
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Jakiś zjeb wczoraj pisał o tym jak poszedł do Douglasa i takim tekstem rzucił do pracownic a one nie wiedziały o jakie zapachy mu chodzi i miał ból dupy o to ze nie potrafily pomoc dobrac mu perfum, że są niekompetentne.
Tu wiecej o nim KLIK
  • Odpowiedz
@kezioezio: Ale czemu oczekujesz od niej znajomości niszowych zagadnień z procesu produkcji? Ona ma wiedzieć co obecnie jest modne, potrafić mniej więcej rozróżnić jaki zapach dla jakiego klienta będzie odpowiedni i to właśnie są podstawy, o których piszesz.
  • Odpowiedz
@Raffaello96: Wpis doktora_poziomki zobacz - ten pan kilka komentarzy wyżej już pisał, to łatwo trafisz>

to tak jakbyś kasjerki w biedronce pytał o alergeny w jakichś produktach


@Myszouf: On nie pytał kasjerki, tylko konsultantki, czyli takiej w sumie specjalistki w dziedzinie. Jakieś minimum powinna wiedzieć.
  • Odpowiedz