Wpis z mikrobloga

Ja pitolę, czy kobiety kiedyś pojmą, że chodzenie do pracy chorym powoduje roznoszenie syfu po zakładzie/komunikacji miejskiej/pociągu?! Jadę do pracy, chcę sie zdrzemnąć, ale obok siada jakaś pachnąca jak apteka kobita, która pomyliła pociąg ze szpitalem zakaźnym. Temperatura w przedziale jest idealna do inkubacji, a tamta non stop kicha, kaszle i prycha. Szlag. :(

#logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: Czy pracodawcy kiedyś pojmą, że zabieranie premii absencyjnej za wzięcie L4 powoduje roznoszenie syfu po zakładzie/komunikacji miejskiej/pociągu?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@efceka: czy pracodawcy kiedyś pojmą, że zabieranie premii za spóźnianie się do pracy powoduje wypadki na drogch? Pitolenie - dbaj o siebie i nie choruj za to masz premie. Dla mnie dobry motywator żeby o siebie dbać i np na jednodniówkę wziąć urlop a nie L4 :) (albo na kaca). No ale oczywiście pracodawca zły. Zawsze czyjaś wina.
  • Odpowiedz
Premia jest za coś :) no sorry, jakby jechał po pensji to rozumiem, ale to tak jak w jednej firmie była premia za niepalenie w pracy i palacze mieli wąty bo oni muszą nie palić żeby ją mieć (starać się) a niepalący ją mają za darmo...

To z tą premią to jest ta sama imba co była ze 100% L4 w służbach mundurowych nagle jak spadło do 80% jak u wszystkich to
  • Odpowiedz