Wpis z mikrobloga

@galaktyczny_pingwin: Dziękuję bardzo za odpowiedź. O takie mirko nic nie robiliśmy.
Również mam S8 więc akurat dobrze trafiłem ;)
Będę dzisiaj kombinował. Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo i powodzenia życzę przy następnym ujęciu :)
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: clarity/dehaze działa cuda. Fajnie kolory tez wyciągnięte chociaż ja bym tego niebieskiego dał troche mniej chyba. Bardzo ładny widok ugulem całe te. Lustrzankę mam, tylko czasu i widoków brak żeby sobie takie fotki popykać
  • Odpowiedz
aki widok udało mi się niedawno uchwycić

a tu oryginał:


@galaktyczny_pingwin: XD pierwsze zdanie powinno brzmieć "taki widok udało mi się zrobić w fotoszopie", bo widok uchwycony jest na oryginale, reszta przerobiona. Zawsze mam bekę jak "wielcy fotografowie" wrzucają swoje zdjęcia, a później okazuje się że to fotoszopki i ze zdjęciem nie mają nic wspólnego XD
  • Odpowiedz
@JohnRandom:

XD pierwsze zdanie powinno brzmieć "taki widok udało mi się zrobić w fotoszopie", bo widok uchwycony jest na oryginale, reszta przerobiona. Zawsze mam bekę jak "wielcy fotografowie" wrzucają swoje zdjęcia, a później okazuje się że to fotoszopki i ze zdjęciem nie mają nic wspólnego XD


Kolego na początku się wyedukuj w temacie zanim napiszesz kolejny ignorancki komentarz okraczony pięknym
  • Odpowiedz