Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam takiej pasty albo to była prawdziwa opowieść jakiegoś chłopaka tutaj, że mieszka w jednym pokoju z rodzicami i kiedyś przyszli do nich goście, a on ma łóżko w tym samym pokoju (no bo mają tylko jeden) i nie wstał z tego łóżka, a goście normalnie usiedli przy stole czy coś, a on nie mógł dalej z tego łóżka wyjść, bo coś tam i hmm... tyle zapamiętałam, trochę podobna do tej co się chłopak schował w szafie jak koleżanka mamy z córką przyszła xD #pasta #heheszki
  • 7
@natkurka: Mieszkam w gówno miasteczku, w biedarodzinie. Nie mam nawet własnego pokoju, siedziałem w pokoju z rodzicami, który jednocześnie był sypialnią, pokojem gościnnym, wszystkim #!$%@? naraz.
Mam tam swojej osobne łóżko i sobie spałem.
Wtedy miałem jakieś 20 lat, byłem bezrobotnym przegrywem (jestem nim nadal). Co można robić w takiej sytuacji, jak nie spać do godziny 13 albo i dłużej. Tak też było tego dnia.
Było lato, gorąco w #!$%@?. Spałem
Mimo 24 lat dalej mieszkam z rodzicami i jak pewnie się domyślacie całe swoje dni spędzam przed komputerem. Niedawno matka wpadła na świetny pomysł, by wyrwać mnie z tego stanu. Postanowiła, że zaprosi jakąś swoją koleżankę, razem z jej córką, która jest w moim wieku. Super pomysł #!$%@?. Jak tylko o tym usłyszałem, dosłownie zrobiło mi się zimno, a serce prawie wyskoczyło mi z klatki piersiowej. Mimo usilnych błagań i tłumaczeń, ona