Wpis z mikrobloga

Nie #!$%@?. Nie, nie, nie. Nie można być aż tak głupim. Po prostu nie można. Wielki gubernator poczuł się poruszony zdarzeniem w Gdańsku. NA TYLE ŻE NIE MIAŁ OCHOTY WYTESTOWAĆ KONSOLI. No to wykazałeś się cholerną empatią, #!$%@? pontonie.

Ostatni raz taką głupotą popisała się X lat temu Mariah Carey, kiedy stwierdziła że zazdrości dzieciom w Afryce bo są chude a ona musi się odchudzać.

I w dodatku bebzun oczytał się komentarzy, że dobrze że Adamowicz zginął. Nie wiem, może czytałem na złych stronach, ale nie zobaczyłem ani jednego takiego komentarza. W ogóle jego wywód był tak bezsensowny i niespójny, że zapłakałem nad tym że nie przychylił się do zaleceń Youtube'a by nagrywać 4-minutowe vlogi. A najlepsze jest to, że kiedy zaczął tak mówić o hejcie, to wiedziałem że sprowadzi temat na hejt na swoją osobę i zacznie robić z siebie ofiarę.

Skala żenady odcinka- Za sam ten tekst należy się jeden pełny bebzunator i cztery ulańce
#mocnyvlog #kieleckiulaniec #ussponton
  • 4
@trenosaurus: takie zachowania oczywiście trzeba tępić. #!$%@?ąc od stronniczości drugiej części materiału, mówiłem ze swojej perspektywy. bebzun trafił na wiele takich komentarzy, ja praktycznie się z nimi nie spotkałem. Nie wiem o jakich gównoportalach mówisz, ogólnie nie wchodzę ani na portale stricte lewicowe, ani prawicowe, więc możliwe też że dlatego nie widziałem takich tekstów.