Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł pierwszy freebie z #aliexpress a mianowicie #zegarki chińskiej marki Benyar. Nie znam się na tym aż tak bardzo, ale zegarek sprawia wrażenie solidnie wykonanego, przyjemny dla oka, chyba jednak nieco zbyt jasny, a że darmowy, to tym lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
No i gruba koperta, bo aż 15,5mm. To sporo, zwłaszcza jak ma się nadgarstek 16cm ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodatkowo lekko wypukłe szkło sprawia, że jest dość duży. Ale jako że jest srebrny ze srebrną kopertą, to ten rozmiar nie jest aż tak widoczny.
Raczej nie będę nosił na co dzień, bo mam ciekawsze sikory w szufladzie, ale od czasu do czasu chętnie założę.
#watchboners - nigdy nie tagowałem, ale liczę, że może dowiem się czegoś ciekawego odnośnie marki Benyar i w temacie samych zegarków w ogóle :)
Link do aukcji tutaj
Majku_ - Dzisiaj przyszedł pierwszy freebie z #aliexpress a mianowicie #zegarki chińs...

źródło: comment_LVgxZACysbCcZKYWVfTT1zQrPExDY0KZ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: chciwi są, ot co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ptasiek2: naturalna skóra. Ale jest jakiś dziwny, bo pod spodem wygląda jak normalny, skórzany pasek, a z wierzchu w dotyku jest miękki, jakby trochę aksamitny, ale gładki.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: ok, rozumiem, coś jak # programowanie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja w temacie zegarków jestem zielony, ostatnio zakupiłem sobie zegarek od Swiss Military Hanowa, a później na mirko przeczytałem w starych wpisach, że to gówno dla biedaków ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Majku_: Raczej bym odpuścił słuchanie ludzi, którzy płacą za odmierzanie czasu w setkach czy tysiącach złotych :D Kup co Ci się podoba i tyle, cena jest bez znaczenia kompletnie, tzn. ma znaczenie dla ludzi o zaniżonej samoocenie. Coś jak np. kierowcy BMW.
  • Odpowiedz
@ElDirtyHarry: o, i jak wrażenia? Jesteś zadowolony?

@Lechu1777: Też tak uważam. Jeszcze setki złotych są ok, kiedy szkło jest szafirowe, albo zegarek ma inne ficzery, czego nie ma chińczyk z bazaru. Ale tysiące? No spoko, kto co lubi. Ten Swiss, którego kupiłem, podobał mi się z wyglądu, jest wygodny, nie spóźnia się no i jest solidnie wykonany. Czego chcieć więcej? :)
  • Odpowiedz
ok, rozumiem, coś jak # programowanie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Majku_: nie wiem jak jest. Wiem, że jak obserwujesz tag watchboners to się spodziewasz, ze będą tam jakieś wyjątkowe okazy, nawet nie chodzi o mega drogie. Od innych zegarków masz #zegarki i tam możesz postować chińszczyzne za dolara do woli. Właśnie od tego są tagi, nie? Jak wchodzisz w tag #prokuratorboners to
  • Odpowiedz
a później na mirko przeczytałem w starych wpisach, że to gówno dla biedaków ¯_(ツ)_/¯


którzy płacą za odmierzanie czasu w setkach czy tysiącach złotych :D Kup co Ci się podoba i tyle,


@Lechu1777: @Majku_: Tutaj najczęściej ocenia się tańsze zegarki jako kwota:jakość. Mimo posiadania Rolexów, Patka i AP nigdy nie napisałem, że np. Seiko za 600zł to gówno dla biedaków...
  • Odpowiedz
@Lechu1777:

Raczej bym odpuścił słuchanie ludzi, którzy płacą za odmierzanie czasu w setkach czy tysiącach złotych :D Kup co Ci się podoba i tyle, cena jest bez znaczenia kompletnie, tzn. ma znaczenie dla ludzi o zaniżonej samoocenie. Coś jak np. kierowcy BMW.


Ale masz klapki na oczach. To, że dla Ciebie zegarki służą tylko do odmierzania czasu to nie znaczy, że każdy ma takie podejście. Dopuszczasz taką ewentualność w swojej
  • Odpowiedz
@Majku_ Dzięki za podzielenie się informacją, Zegarek bardzo fajny i już poleciało zamówienie.

Nie miałem pojęcia o istnieniu takiej marki
Robstar - @Majku_ Dzięki za podzielenie się informacją, Zegarek bardzo fajny i już po...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majku_: wiesz co jak na razie ok, chociaż zauważyłem parę mankamentów, np wskazówki idealnie nie wskazują sekundy, czy na chronografie jedną wskazówka nie ustawia się idealnie równo. Pasek zmienia kolor po przenoszeniu parę razy, ponosisz zobaczysz ;-)
  • Odpowiedz