Wpis z mikrobloga

@Raffael: oni handlują nie tylko starymi zapachami ale i często źle przechowanymi, przegrzanymi, a nawet zdarzały się podróbki xD mam jedne perfumy od nich i pachną o wiele krócej niż oryginały z douglasa xD
@Raffael: tu nie chodzi o jakieś zwietrzenie, wersja z 2012 zawiera inny skład procentowy alkoholu i inną formułę i nie jest tajemnicą, że jest gorsza pod względem paremetrów, ale pachnie inaczej i wielu osobom ten zapach podoba się bardziej niż w nowszych.
Mogę odkupić jak ci się nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Minishcap: Zużyję je, strata niewielka :)

@dr_love: No takie opinie słyszałem, że ten 79% lepiej wypada.

oni handlują nie tylko starymi zapachami ale i często źle przechowanymi, przegrzanymi, a nawet zdarzały się podróbki xD


@chrystusie: I teraz mam problem bo zastanawiam się nad pewnymi perfumami, które w Polsce sprzedają tylko oni. Alternatywą jest ebay
@lukas9990: nie, myśle ze kupiłam źle przechowywany flakon, pisałam do nich wtedy a oni stwierdzili ze wszystko w porządku i ze „trwałość zapachu to każdej osoby indywidualna sprawa i ma na to wpływ nawet skóra osoby perfumujacej się” czy cos takiego, no i co zrobisz? Nic nie zrobisz :p