Wpis z mikrobloga

@emtei: w sumie racja, nie pomyślałam, dziękuje!
@0macias0: straszny to jest bol mojego gardła i boje się ze to może mieć coś wspólnego ze smogiem :(
Aspekty wizualne jakoś mi nie przeszkadzają, byle odpowiednio o siebie zadbać.
  • Odpowiedz
@ursaminior: takie maski (picrel) mają w środku poza materiałem dwa dosyć grube filtry (każdy na pewno grubszy niż jedna maseczka), ciężko się zasysa powietrze + gumowe zaślepki wcale tego nie ułatwiają :F moja leży w szufladzie od zeszłego roku :/
Para która się osiada jest nie do zniesienia po 20 minutach a im zimniej tym jej więcej. Osobiście odradzam fest
StaraSzopa - @ursaminior: takie maski (picrel) mają w środku poza materiałem dwa dosy...

źródło: comment_LYgDgLwZTJ3GJNcZgT35bc67incbrAUx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@StaraSzopa: zamówiłam w castoramie takie jakby jednorazówki, one są chyba cieńsze. Zobaczę jak dam radę z tymi, teraz zaczęłam się zastanawiać poważnie. Bo taka maska jaka chciałam to 120 zł, a jak koniec końców nie będę nosić to szkoda hajsu.
  • Odpowiedz
@StaraSzopa: po dzisiejszym użytkowaniu jestem zadowolona, dobrze przylega i nie miałam tego uczucia że mam mokra twarz, mimo że jak w sklepie ściągnęłam maseczkę to była ona wilgotna. Bez problemu zasysa się powietrze i nie było mi zimno, wręcz fajnie i ciepło w twarz xd
Oczywiście w Polsce jak w lesie i jedna dziewczyna zrobiła mi zdjęcie w autobusie, co widziałam. Musiałam jej zagrozić policją i usunęła. Chociaż pewnie na messengerze
  • Odpowiedz
Oczywiście w Polsce jak w lesie i jedna dziewczyna zrobiła mi zdjęcie w autobusie, co widziałam. Musiałam jej zagrozić policją i usunęła. Chociaż pewnie na messengerze wysłała koleżance z odpowiednim komentarzem :/


@ursaminior: jak bardzo mnie to nie dziwi xddddd
też chodziłem w podobnej masce to ludzie się na mnie patrzyli jak na durnia xD
  • Odpowiedz
@ursaminior ale te apteczne i budowlane maski nie zatrzymują chyba PM2,5, są na większe pyły.

Sam kupiłem sobie komin bioscarf, bo z maski też byłem niezadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: pozytywnie, jest zarówno ciepły, jak i oddycha się przez niego wygodnie, nie poci się skóra, nie za gruby ale tkanina jest mocna, no i zakładam że działa filtracyjne nieźle, oddycha się całkiem dobrze :) o wiele lepiej na rowerze niż w masce, drugi sezon już noszę
  • Odpowiedz