Wpis z mikrobloga

@lucky7: z jednej strony bardzo dobrze, a z drugiej - tuż po wprowadzenia możliwości zamówienia małych tablic (zresztą teraz też) - czy prawo było (i jest teraz) jest takie, że tylko konkretne samochody mogą mieć takie tablice?
  • Odpowiedz
@husky83: przepis brzmi tak, że blachy te służą "do oznaczania pojazdów silnikowych posiadających zmniejszone wymiary miejsca konstrukcyjnie przeznaczonego do umieszczenia tablicy rejestracyjnej", więc jeśli miał takie, gdzie zmieści się normalna, to już nie spełnia wymogów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lucky7: Ja tam się nie znam na motoryzacji, wiem, że samochody robią brum brum. O co chodzi, gość miał nieprzepisowe tablice rejestracyjne? Jeśli tak, to po co miał nieprzepisowe tablice?
  • Odpowiedz
@karczochh: jakbys umial liczyc to byc wiedzial, ze ich liczba jest dosc mocno ograniczona ok 17k na woj.
Urzednicy chcieli wyjsc ludziom na przeciw ale #!$%@? polaki biedaki ktore nie maja 1000 zl na tablice doszly do wniosku, ze wykorzystaja system bo chca sie wyrozniac.
  • Odpowiedz
@karczochh: jakbys umial liczyc to byc wiedzial, ze ich liczba jest dosc mocno ograniczona ok 17k na woj.

Urzednicy chcieli wyjsc ludziom na przeciw ale #!$%@? polaki biedaki ktore nie maja 1000 zl na tablice doszly do wniosku, ze wykorzystaja system.

@michok1984: po co te osobiste wycieczki? Nie interesuje się tematem, wiec pytam. Masz ze sobą jakieś problemy?
  • Odpowiedz
@karczochh: dlatego, że przez mają ilość znaków, ilość takich tablic jest ograniczona.
Janusze wybiorą wszystkie a tym którzy faktycznie potrzebuję małych tablic (auta z USA i Japonii) już się nie załapią

Powinni dowalać turbo kary za małe tablice w autach w ktorych można zamontować duże
  • Odpowiedz
@lucky7: ciekawe jak tam ten BMW X5 którego widziałem na tablicach D001 :D

i np. mam sąsiada z amerykańskim autem, ale jeździł długo na zwykłych. Później zmienił na małe. Ciekawe czy jeździ legalnie czy nie?
  • Odpowiedz