Wpis z mikrobloga

Co te madki na forach to ja nawet nie ¯\_(ツ)_/¯
Staramy się z partnerką o dziecko. Gdzieś usłyszeliśmy o paskach owulacyjnych, że można sprawdzić kiedy będzie owulacja, że będzie łatwiej, więc szukamy na forach. Kilkadziesiąt wątków. Ktoś zadaje pytanie jak inne oceniają ich skuteczność, czy działają, jak interpretować wyniki. I w każdym wątku kilkadziesiąt odpowiedzi nie na temat.
"Ja nie musiałam stosować bo zaszłam za pierwszym razem hihihi"
"Ja nie planowałam, więc nie stosowałam"
"Mi się udało zajść z moim mężem w drugim miesiącu i współczuję tym co nie mogą i muszą stosować"
...
Ja #!$%@?ę, madki chyba nie mają co robić w domu tylko piszą, żeby pisać. Albo po to, żeby poczuć się lepszymi, że im się udało szybko zajść w ciążę.
#!$%@?, na forach motoryzacyjnych jak pytam o problemy z turbiną to nikt nie pisze, że współczuje, ale turbina w jego passacie działa jak nowa tylko odpowiada na zadane pytanie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki
  • 72
  • Odpowiedz
@Przemow paski owulacyjne plus apka np. Flo, ktora idealnie pozwoli Wam wyliczyc moment owulacji. Jak to nie dziala przez 4-5 miesiecy to mozna zrobic np. usg owulacyjne. Gdzies czytalam ze laska miala na paskach wysokie stezenie hormonu a okazalo sie ze nie pojawial sie w ogole pecherzyk.
  • Odpowiedz
@Przemow potrzeba bycia "lepszym" jest silna, a jak nie bardzo jest w czym, to ludzie piszą takie rzeczy ʕʔ bieda umysłowa kolego


do going true, niestety obserwuje to zbyt często w otaczającym mnie świecie i czasem robi mi się smutno
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, madki chyba nie mają co robić w domu tylko piszą


@Przemow: ale to nie jest domena MADEK tylko polskich for internatowych. Jeśli szukasz jakiejś wiedzy od zwykłych praktywków danej dziedziny to rób to zawsze po angielsku, chyba, że się nie da z jakichś przyczyn to ew. polskie fora.
  • Odpowiedz
@Przemow madki madkami ale na forach Moto też jest sporo #!$%@?ów.
Znajomy interesował się lpg do swojego auta, zadał pytanie i większości odp jakie otrzymał to wysrywy typu: nie zakładaj to syf, gaz jest do zapalniczek itd. Ręce opadały.

Mnie jak kiedyś zaczęło gwizdać koło trybuny i opisałem problem (sobota rano, mechanik umówiony na poniedziałek) to przez dobę dostalem że 20 odp a na temat może że 2.
Nie tylko madki ale
  • Odpowiedz
@Przemow: że tez nikt tego tu nie wstawił

Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak
  • Odpowiedz
@Przemow: madki na takich forach to jak nasze #!$%@? z nocnej zmiany. Brak pracy czy szkoly zapewnia im czas ktory moga marnowac na pisanie gowna czy szukanie atencji, potem na koniec siedza w swoim kolku wzajemnej #!$%@? adoracji i wsadzaja sobie plusy nawzajem w dupska.
  • Odpowiedz