Wpis z mikrobloga

Jako że zamierzam rozpocząć kanał na YouTube gdzie niedługo umieszczał będę śmieszne filmiki z gier, recenzje i poradniki, organizuję małe #rozdajo. Do zgarnięcia jest Baldur's Gate 2 Enhanced Edition w postaci kodu na #gog. Zasady:

- plusujesz ten wpis

- subujesz mój wspomniany kanał na YouTube (dla dodatkowej szansy)

LINK DO KANAŁU

Nagrodę dostanie ktoś kto albo zaplusuje wpis albo zasubuje mój kanał więc subek zwiększa szansę Twojej wygranej.

Powodzenia!

#baldursgate #gry #rpg #gimbynieznajo
Rimfire - Jako że zamierzam rozpocząć kanał na YouTube gdzie niedługo umieszczał będę...

źródło: comment_dSnqAImDrxgJQeSMYaOi9PcLFcd5dDQs.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Ja na twoim miejscu usunął bym ten post no chyba że ktoś weźmie udział i chcesz mieć nic nie znaczące subskrypcje.
Radził bym zrobić jakiś ładny banner, avatar, nagrać/zmontować pierwszy odcinek i zamiast takich akcji podesłać znajomym do oceny udostępnić na grupach na których jest to akceptowalne lub np tutaj
Jeżeli te "śmieszne" filmiki to ma być montowanie akcji np. z Fortnite :D To nie jest potrzebna ci reklama.
  • Odpowiedz
@Rimfire: i co moze na początku każdego nagrania, 30 sekund będziesz namawiał do subowana, lajkowania i followania na każdym możliwym medium?

  • Odpowiedz
i co moze na początku każdego nagrania, 30 sekund będziesz namawiał do subowana, lajkowania i followania na każdym możliwym medium?


@vosmor: No co Ty. Takie coś to się robi na KOŃCU nagrania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DrWiktorWektor


@Rimfire: Oto nick użytkownika, który wygrał losowanie. Do losowania użyłem stronki randomresult i losowałem wśród zarówno plusujących jak i subujących mój kanał.

@DrWiktorWektor za moment wyślę Ci kodzik do gry.

Chciałbym podziękować wszystkim subującym!
  • Odpowiedz