Wpis z mikrobloga

@Klakkkier: radia to ja nie sluchalem juz pare lat. Kiedys pare razy wlaczylem, to zawsze trafialem na reklamy srodka doodbytniczego, lub na grzybice pochwy xD. Nie wiem co za podludzie lubią tego sluchac xD
  • Odpowiedz
@Klakkkier: Jako muzyk o specyficznych upodobaniach muzycznych powiem tak: po kilku latach słuchania w kółko muzyki którą uwielbiasz, czasem przychodzi ochota na coś, czego nie znasz od początku do końca na pamięć. Czegoś, czego się nie spodziewasz w danym momencie, albo czegoś, o czego istnieniu już dawno zapomniałeś. Radio jest jedną z opcji. Oczywiście trzeba trafić na odpowiednią stację. Ze swojej strony polecam Radio Poznań - prowadzący na poziomie, muzyka omija
  • Odpowiedz
@Klakkkier: do jazdy samochodem taka sieczka jest naprawdę całkiem spoko, lubię to że co godzinę na RMF są wiadomości, jakieś konkursy z dupy, można się trochę pośmiać, jak po paru godzinach się znudzi to przełączam na inną stację i mam coś trochę innego, tyle wystarczy xD zresztą słuchanie ciągle swojej muzyki potrafi zwyczajnie zmęczyć po jakimś czasie, tak jak @Drzejzi powiedział.
  • Odpowiedz