Wpis z mikrobloga

Bardzo polepsza moje samopoczucie czynienie dobra i ogólnie bycie miłym dla nieznajomych. Np w sklepie lubie przepuszczaćosoby w kolejce gdy widzę ze maja mało w koszyczku a kolejka jest ogromna i lubie widzieć ten uśmiech i zaszokowanie bo to tak aż bardzo niecodzienne? :) nawet gdy jade samochodem i widzę jakaś osobę która proboje przejść na druga stronę to tez się zatrzymam sprawiając ze inne samochody za mną tez muszą i takie machanie ręka i uśmiech tej osoby jest super () . #takietam
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Latch: w dzisiejszych czasach myslenie o innych, zwlaszcza obcych, jest bardzo rzadkie, wiec chwała ci ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do kolejek to czesciej widze osoby ktore mijaja ludzi bez zakupow i sa zdziwione ze musza cos mowic, np. przepraszam xD takie czasy
  • Odpowiedz
@Latch: Też lubię czynić dobro. Mi dzisiaj Pani w urzędzie miasta zrobiła oczy jak 5 złotych, jak podziękowałem jej że została po godzinach i że bardzo to doceniam (pracuje do 15.20, a mnie skończyła obsługiwać o 15.50). Powiedziała, że jej bardzo miło i że rzadko to się zdarza żeby ktoś docenił. Czasem niewiele potrzeba, zwykły uśmiech, zagadanie o byle co i już życie jest piękniejsze. Notorycznie zagaduje z uśmiechem do
  • Odpowiedz
@Latch: mam tak samo. Jadąc rano autem - zawsze staram się kogoś (sensownie) wpuścić - największa radość to jest jak ktoś wyjeżdża z miejsca parkingowego tyłem. Taka osoba jak jej się zrobi miejsce żeby wyjechała, to jest wniebowzięta i zawsze się uśmiecha i macha ręką albo mruga - humor od razu lepszy u wszystkich :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Latch tego się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieszkam w uk w niedużym mieście będących częścią metropolii Birmingham i to jest raczej codzienność. Nikt się tu nie spieszy za bardzo.
  • Odpowiedz