Wpis z mikrobloga

@mc_toaleta: Nie nie, ja nie piję, to od somsiada mam panie, ten to alkoholik, a jego żona też #!$%@?. Puszcza się na prawo i lewo, a on o tym wie. Co z kolei przypomina mi historię Amika, ten to tak długo ujadał, aż ktoś go otruł, ale ja nic nie wiem. Ale kiedyś jak Roman do mnie przyszedł, no wiesz pan, ten spod piątki, nie? No ten roman taki zabawny koleś!
@anonim1133: Cenny butelek są wliczane według indywidualnego cennika, dlatego muszę zadać parę pytani co do tych.

Po pierwsze jakiego koloru są te butelki. Porsze o podanie nazwy jaki i kodu koloru według standardu RAL.
@mc_toaleta: Paanie ja się nie znam, mówiłem, somsiad alkoholik, tom wyrwał mu trochu tych butelków. Zielonkawe takie są. Ale w sumie jestem daltonistą. Ale chyba zielonkawe takie. Apropo zielonego, to ja panie nie moge tego palić, szkodzi mi. Ale wódeczki zawsze sie napiję. A ta jego żona... no taka laska, a tak się szmaci ;/
@anonim1133: Bez tych informacji nie mogę przyjąć zamówienia nie mogę, jednak może dla pana ustalić kolor butelek za cenne 0,05pln za butelkę + 10pln stawki podstawowej. Do tego muszę wiedzieć jaka jest butli i jeżeli znajduje się na niej etykieta, to dodatkowo proszę podać powierzchnie tej etykiety. Tak samo proszę podać dokładną ilość butelek.
@anonim1133: W takim razie dziękuje za skorzystanie z usług naszej firmy, i zapraszam ponownie. Zarówno przypominam ze może pan ze nasza firma prowadzi rośniesz usługi finansowe, czy jest pan zainteresowany nasza "lokatą 100%"?