Wpis z mikrobloga

autorytet przemówił. Tak media przychylne miłościwie nam panującym kształtują społeczeństwo i - w oparciu o naukę - edukują widzów. Gratuluję #4konserwy, to m.in. dzięki wam dziś taki głos jest słyszalny bardziej niż, np. głosy seksuologów, psychologów, psychiatrów.

#neuropa #medycyna #rozowepaski #niebieskiepaski #lgbt #bekazpisu
biesy - autorytet przemówił. Tak media przychylne miłościwie nam panującym kształtują...

źródło: comment_dwKWaa6hI4AvfTBm5MOPhFRU5cGGuaz1.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Złe czuje człowiek, gdy widzi współczesne autorytety. Cieszę się, ze nie jestem prawakiem. Nie mógłbym spojrzeć w lustro XD
  • Odpowiedz
@biesy wspaniały post :) to, jakie artykuły i z jakieś źródeł, znajdują się na głównej wykopu świadczy głównie o problemie "Information overload", czyli przeciążenia informacyjnego. Osoby, które potrzebują mieć opinie na głosny temat, ale też są najmniej dociekliwe, po prostu wyłapują najprostsze w dyskusji hasła i nimi wojują, czyli głośne nagłówki albo kontrowersyjne wnioski, bo łatwo je zapamiętać ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Możesz i bardzo dobrze, że masz. Problem w tym, że kompletnie nie rozumiesz czego się przyczepiłam w Twoim komentarzu jak i rozumowaniu. Postaram się to jakoś wyjaśnić. Chodzi o hipokryzję i 0-1 myślenie u Ciebie, którego niestety nie widzisz. Ja lubię czarny humor, nie mam problemu, żeby się pośmiać z ''pedałów'' czy innych stereotypów. Ale to nie znaczy, że będę się tym kierować w życiu. A Ty swoim komentarzem
  • Odpowiedz
A Ty swoim komentarzem sugerujesz, że jednak jesteś bardziej po stronie lewicy, a w dodatku wrzucasz każdego plusującego tamten post do jednego wora


@night_witch95: oj, tutaj już popłynęłaś. Nic takiego nie napisałem dziecko moje, wszystko to jest w Twojej głowie. Zupełnie jakbyś przypisała mnie do określonej grupy społecznej i natychmiast przypisała wyrażeniu "ten obrazek to szambo" cała ideologię, a wszystko po to, żeby było ci prościej w życiu.

To się nazywa zero jedynkowe myślenie, wyciąganie daleko idących wniosków na czyjś temat po jednej wypowiedzi. Pół biedy jak w miarę trafiasz, ale ty się rozminelas z tematem jak tamten mem z
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: ...no cóż. Każdy kolejny komentarz coraz głupszy, aż osiągnąłeś apogeum gdzie głupota oraz hipokryzja aż kipi. Nie będę się odnosić nawet, bo piszesz straszne kocopoły. Ponadto kiepsko u ciebie z analizą. Zupełnie tak, jakbyś nie był w stanie poprawnie przeczytać choć jednego zdania. Typowy lewak- chciałoby się rzec sugerując się twoim sposobem postrzegania wszystkiego. Komiczne jest patrzeć, jak zarzucasz innym coś, co dotyczy tylko i wyłącznie ciebie :) Pozdrawiam
  • Odpowiedz