Wpis z mikrobloga

Po skończeniu #150perfum planuje zrobić wielkie Battle Royal aby wyłonić #1 najbardziej podobające się laskom #perfumy, Byłoby to u mnie w domu, plan zakłada wzięcie udziału 3 różowychpasków . Na dzień dzisiejszy byłoby to 207 perfum z mojej kolekcji, ale do końca cyklu jeszcze trochę czasu więc pewnie liczba wzrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może @makrel_gieldowy będzie chciał do mnie przyjść i przyniesie ze sobą coś czego nie mam hehe. Bede tylko musiał zaopatrzyć się w próbki z atomizerem tych popularniejszych za którymi nie przepadam typu Sauvage i będzie jazda. Co do zasad to nie wiem jeszcze jak ma to wyglądać, ale pewnie na początku totalna eliminacja czyli odpowiedź TAK/NIE od 3 dziewczyn, a później 1vs1 i tak do końca. Co sądzicie?
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dr_love: moja różowa po powąchaniu 3-4 zapachów ma dosyć a Ty chcesz jednego wieczora podstawić im pod nos ponad 200 zapachów i to niektóre wielokrotnie :D powodzenia ( )
  • Odpowiedz
@Malthan: no ale to ma nie być żaden eksperyment naukowy, który ma dowodzić albo zaprzeczać czemuś. Daj mi 10-20 pań, najlepiej w różnym przedziale wiekowym i jedziemy.
@sveq91: masz racje niestety, ciezko by było w jeden dzień
  • Odpowiedz
Doktor, pomysł zajebisty, ale ciężko będzie Ci to ogarnąć w jeden dzień. Obawiam się, że sarenki po setnym zapachu stracą już węch. Albo zacząć od rana i co te 20 zapachów jakaś przerwa, wąchanie ziaren i jakiś przewietrzenie na balkonie :) powodzenia!
  • Odpowiedz
@MPXD: no nie jest to żadna grupa badawcza, ale potraktować to jako ciekawostkę można. Sam chętnie bym przeczytał o tym jak nawet 1 czy 2 osoby wśród 200 zapachów elimunują jakieś i wybierają 1.
  • Odpowiedz
@dr_love: no może, ale jak już się bawisz czemu nie zrobić tego lepiej, mało kto ma warunki do przeprowadzenia czegoś podobnego. Przecież my, komentujący, do niczego cię nie zmuszamy, ale zwęszyliśmy możliwość fajniejszej zabawy xd
Ale jbc nawet z 3 też będzie ciekawie, ale wśród 200 zapachów metoda eliminacji też będzie mało miarodajna, chyba że zrobisz to w formie "drzewka" (to już takie minimum), a nie: biorę parę, eliminuję jeden
  • Odpowiedz
@dr_love: a co myślisz o zestawieniu najładniejszych perfum w różnych przedziałach cenowych? Mam na myśli coś takiego:
-od 100 zł do 200 zł perfumy X
-od 200 zł do 300 zł perfumy Y
i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@dr_love: A nie prościej zrobić coś na wzór Jeremiasza? Co za różnica czy grupa badawcza będzie miała 3 czy 5 dziewczyn? Wybierasz np. 10 zapachów spośród swojej kolekcji spod jakiejś kategorii; killery, long lasting, komplementowane, świeżaki, dzień/wieczór, rodzaj okazji; randka, klub... itd., itp. Po kolei przedstawiasz im zapach na bloterku i niech oceniają i przedstawiają na bieżąco swoje doznania. Po każdym zapachu przedstawiasz im co wąchały ( ͡º ͜
  • Odpowiedz