Wpis z mikrobloga

O jak dobrze, że wywaliłem wszystkie ameby ze znajomych. Co prawda mam teraz o 70% mniej znajomych ale za to tylko takich co prawie nic nie wrzucają. Dodatkowo odlajkowałem wszystkie strony. Mam zostawione tylko 3 grupy i w efekcie nawet nie muszę wchodzić na fejbuka bo nic nie "tracę". Polecam ten stan. Skasowałbym chętnie no ale tego jednego kroku jakoś nie mogę wykonać bo ciągle mówie sobie, że może mi się przydać.
  • Odpowiedz
- Te Grażyna słyszałaś o fejsbuku?

- Nie. A co miałam słyszeć?

- No jak to nie słyszałaś? Od jutra fejsbuk stanie się podmiotem publicznym i będzie mógł wykorzystywać komercyjnie wszystkie twoje zdjęcia i wpisy, które udostępniałaś!

-
  • Odpowiedz
Nie rozumiem jak w ogóle można dobrowolnie mieć konto na stronie która tak traktuje swoich użytkowników tylko po to by móc spamować innych swoimi fotkami
  • Odpowiedz
@Boa_ksztusiciel: Nie skłamie jak powiem ze u mnie z 70% znajomych to wrzuciło. I jest to szerokie grono osob. Od takich typowych ameb umysłowych i pustaków do osob które pokończyły studia, mają magistrów itd. Widać jaką mamy „elitę” w narodzie
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: Ja napisałem na wszelki wypadek. Nigdy nie wiesz kiedy sie ktoś przyczepi.

Uwaga-Facebook jest już podmiotem publicznym.Jeśli nie masz opublikowanego oświadczenia co najmniej raz, będzie on rozumiał, że technicznie zezwalasz na wykorzystywanie zdjęć, jak również informacje zawarte w Twojej aktualizacji statusu profilu. A więc oświadczam, że Moj kuzyn mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku .Ja mowie co ty bredzisz ta wariatka cie oszukuje na kase
  • Odpowiedz
@Kofas: Właśnie mam ten sam problem. Ludzie których znałem i uważałem za normalnym spamują mi dziczkami ,tym łańcuszkiem i tym że Adamowicza zabiły służby a dowodem są teksty z neta .Jeszcze bym uwierzył gdyby jeden to nie był mój własny wysryw w emocjach z paroma przeróbkami pismaków,
  • Odpowiedz