Wpis z mikrobloga

Tak nostalgicznie czasem warto wrócić myślami do starego csa.
Może przypomnijmy sobie stare czasy i po opowiadajcie o sobie wykopki

1.Kiedy graliście w cs 1.6
"Mój staż to chyba od 2005 do 2012"

2.Wasze ulubione gamemody
"Diablo,hns,chowany,jb,zombi,bb"

3.Serwerownie na których najwięcej graliście bądź się udzielaliście
"Cs-maxskill ,gold game i harnaś (jak ktoś pamięta tą serwerownie i grał na serwerze jb,bb w 2010-12 może się znamy xD)

4.Pół eco?

5.Czy ktoś był heretykiem i kupował coś innego poza wyborem broni z b+a? (ak47,m4a1,mp5,famas,gali) +deagle,awp,autoszmata,scout
"Osobiście dodam że lubiłem pistolety spod 5,aug, i ump-a (sporadycznie sg) reszta to jakaś dupna była

6.Które modele postaci najbardziej lubiliście?
TT L337 i Arctic CT GSG i SAS

7.Ktoś z was grał kiedyś tryb z vipem? Nie licząc na botach
"Mi się chyba raz zdarzyło i grało się na prawdę złe bo vipami grali jacyś idioci xD"

8.Porzuciliście starego csa? Jeśli tak to dla czego
"Znudził mi się troszkę i polazłem grać w wota. Nie warto było. Je*ać pracowników WG prądem"

9.Wasze niki i dlaczego takie
"Jestem 0 ide na chama . Nik ten powstał z 2 powodów. 1. Chciałem być oryginalny a nie jak większość mieć niki typu pro/famas itd. 2. Często jak ludzie się bali iść pierwsi ja to robiłem nawet na sile (o dziwo często wychodziłem żywy z takich akcji) i ktoś mi powiedział że wszędzie wbijam się na chama

10.Ulubiona mapa?
"Starego azteka lubiłem,rats,mitalia"

11.Radio na itally zostawić czy zniszczyć?
"Zniszczyć cholerstwo :D"

I takie 3 pytania
1.Pamięta ktoś jak się nazywało odliczanie do wybuchu bomby przez lektora 30,20,10,9 itd"
Bo szukam jakiegoś filmiku z tym dodatkiem dźwiękowym by sobie przypomnieć i nic nie mogę znaleźć ?

2.Po jaką cholerę był spadochron na zwykłych serwerach?
Jakoś to pożyteczne nie było a jednie pomagało dostrzec przeciwnika

3.Czy istnieje jeszcze jakiś zombiemod na starych zasadach?
"Najlepiej bez bdsm sumo z tasakiem czy mumia z dźwigiem na plechach"
Najbardziej chodzi mi o zasady gdzie gracze się chowali "lasery tylko do blokowania służyły" lub mogli latać po mapie "jak byli sprytni" bo zombie nie było szybsze od gracza i nie skakało na dalekie odległości.

Niestety jedyne serwery jakie znajduje to takie gdzie za każdym razem gracz siedzi w dziurze , postawi laser co zabija od razu lub dużo hp zabiera , gracz ma jakieś dziwne bronie co zabierają ogrom hp i jedyny sposób na takiego dekla to granat "rozrywka w choooj"


#cs16 #nostalgia #gry #nostalgia #zombiemod #counterstrike
  • 5
  • Odpowiedz
@cielak44 1. Głównie 2008-2012,potem przerwa i od 2014, aż do teraz ( ͡ ͜ʖ ͡)

2. Chowany i jb, najbardziej odprężające, ale i tak najlepszym z najlepszym jest
  • Odpowiedz
@cielak44 1. 10 lat
2.war3, oddalbym nerke zeby znowu grac na pelnym serwerze :(
3. IKS
5. Tylko m4, ak, awp xD
6. Guerilla i sas
7. Nawet smieszne dopoki nie trafial sie typ co raszowal typ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: 1. 2008 do teraz
2. Ffa/dd2/aim onlyHS a teraz tylko mixy
3. Gralem i nie lubilem siedziec na forum
4. Pol eco z dgl
5. Ak/m4/awp + usp/glock/dgl i granaty czasem uzi dla urozmaiczenia trollingu jak sie wygrywa 10:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz