Wpis z mikrobloga

Inifniti Q60 (albo od biedy Q50) z V6 anyone? Skrzynia faktycznie taka wolna? Jak koszty utrzymania?

O ile Nissan (i jego V6) mnie przekonuje o tyle Infiniti jako marka premium już nie, niestety jeśli szukam jakiegoś w miarę ładnego (i za punkt odniesienia w ładności bierzemy Lagunę Coupe więc takie E92 nie jest w tym wątku ładne) coupe na trasy (takie trochę GT, to nie musi i nie ma być torówka - hothatch to alternatywny wariant) to nic poza premium obecnie niestety nie pozostaje, może jednak mam niepotrzebne uprzedzenia patrząc na niemieckie premium i problemy z nimi choćby w moim otoczeniu.

Jak nie to to co innego do 3-4 lat, ciekawego (a więc najlepiej spoza DE żeby nie stało na co drugim rogu jak CLA), z V6+ i ~180k PLN? 370Z też fajne, tylko niestety trochę starawa konstrukcja, wolałbym coś świeżego. Poza tym widzę niewiele ciekawych modeli w tym segmencie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #motoryzacja #kupautozmirko #coupe #infiniti #q60
  • 16
@xetrov niestety nie wiem o czym piszesz (,) tzn. tyle wiem co na wykopie o tym przeczytałem. hm dobra nie zawracam już Ci gitary, i powodzenia życzę w zakupie auta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Berkel_88: w szkolenie od zera nie chce mi się bawić (to prawie nigdy się nie sprawdza), ale jakbyś postanowił wejść w temat głębiej to mogę pomóc. Dzięki, chociaż z tego co widzę wyjdzie chyba że zostanę z tym co mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xetrov kurde chciałbym, napiszesz od czego miałbym zacząć? Jaka książkę przeczytać, podręcznik szkolny? Jak w to wejść? Oczywiście omijając jakaś surową teorię, która do niczego w praktyce się nie przydaje.
@Berkel_88: jak pisałem nie zajmuję się szkoleniem od zera, kiedyś na to poświęciłem dużo czasu i efektów nie było. Ogólnie najwazniejszym skillem w tym (zwłaszcza na początku) jest umiejętność wyszukiwania informacji więc wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Berkel_88: a sorry, gdzieś przegapiłem powiadomienie pomiędzy innymi. No wyszukiwanie w czymkolwiek, chodzi o to czego szukasz - nikt nie ma czasu szkolić od zera, dlatego ktoś, kto umie sam znaleźć odpowiednie informacje ma już duży plus.