Wpis z mikrobloga

Ich do reszty p------o. Zginął zwykły człowiek, zadźgany przez psychola. Od innych ofiar nożowników różnił się tym, że był politykiem i prezydentem Gdańska (nie wiem czy są to cechy pozytywne).
O-----------e z tego powodu żałoby narodowej i używanie syren do uczczenia jego "męczeńskiej" śmierci to jest paranoja i pokazanie jaka jest przepaść między zwykłym obywatelem, a człowiekiem "wybranym".
#katowice #adamowicz #przemyslenia
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BotRekrutacyjny i właśnie dlatego cała ta szopka powinna pozostać (i ograniczyć się medialnie i politycznie) w Gdańsku. To że gdańszczanie płaczą za najwyższym wodzem (tak o nim mówią media i ludzie) jest w miarę zrozumiałe. Rozdmuchiwanie tego na skalę całego kraju i robienie z niego męczennika - to jest absurdalne
  • Odpowiedz
@Erus: wam to trzeba jak krowie na rowie. Jego czczą bo był kimś. Jak zdechnie jakiś tam wykopek to każdy będzie miał to w dupie bo wykopek jest nikim. Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
@RelaeVEVO: może i był kimś, ale wyłącznie w swoim mieście. Ustanowienie żałoby narodowej i n---------e syrenami w reszcie kraju jest troszkę nieproporcjonalne do jego "wielkości" i okoliczności śmierci.
  • Odpowiedz
@Elia: nope, nie boli mnie ile wydali, ani to w jaki sposób go chowają. Prawdę powiedziawszy nawet to wydarzenie mnie nie specjalnie interesuję. Boli mnie natomiast to, że doszliśmy do momentu w którym śmierć człowieka znanego z tego że był prezydentem jakiegoś miasta i zostal zabity na scenie, automatycznie triggeruje żałobę narodową. Jak to państwo ma być poważne, skoro takie wydarzenie traktowane jest jakby to był zamach stanu?
Mało tego,
  • Odpowiedz
@Erus: lepiej:
Przed wyborami
Jak osoba z zarzutami prokuratorskimi może startować w wyborach. Adamowicz powinien więcej nie być prezydentem, zbyt dużo dziwnych rzeczy wokół niego się dzieje. Gdańsk potrzebuje lepszego prezydenta. Jak może mieć 36 kont, zapominać o kilku mieszkaniach, przepisywać majątek po wszystkich członkach rodziny!?

Po morderstwie
Adamowicz, mąż stanu, najlepszy prezydent. "Ja zem mu mówił, że na prezydenta kraju
  • Odpowiedz