Wpis z mikrobloga

Czy da sie jakos oczyscic metkat zeby nie dostac manganizmu? Gadalem z kolesiem, ktory twierdzi, ze pił to przez 5 lat i nie ma zadnych skutków ubocznych. Raz to piłem, musze sie przyznać. Czytalem ze mozna rozpuscic pseudoefedryne w wodzie, dodać troche octu i tej mieszaniny dodawac po trochu do metkata, wtedy caly nadmaganian który nie przereagował zostaje zneutralizowany. Oczywiscie nie chce robic nic co jest nie zgodne z polskim prawem. #bojowkamedycznegoklefedronu #narkotykizawszespoko
  • 20
  • Odpowiedz
@Antidolum: No tak, ale ja mimo to wole w proszku. A jak chodzi o nich, to nawet nadmaganian w tabsach by im nie pomogl, wtedy nie bylo for typu hyperreal, wtedy wszystko szlo pocztą pantoflową. Jeden koleś uslyszal, ze z tabletek na katar octu i nadmaganianu da sie zrobic narkotyk, powiedzial innym i mieszali to wszytko bez oczyszczania ani niczego.
  • Odpowiedz
@Antidolum: Ja tez sie boje i to bardzo. Raz to jadlem, no zajebiscie bylo. Fajna euforia, ale cisnienie #!$%@? wysokie i jak wstalem nawet wolno to czarno przed oczami i slabo mi sie robilo. Ale nie wiem czy dwu godzinna faza jest warta wózka do konca zycia
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek: Nie ma to jak paredziesiat zlociszy za cos co dzziala pol godziny xD. Metkat i tak jest strasznie drogi, srednia-silna dawka dla osoby bez tolerancji to koszt 7zl, a jak jest tolerka to za jedną sesje zaplacisz nawet 30zl.
  • Odpowiedz