Wpis z mikrobloga

Ten uczuć gdy w wariatkowie dowiadujesz się że po zobaczeniu wyników standardowych badań muszą mi robić diagnostykę na trombocytozę i białaczkę xD
Czyli jak chce się zdechnąć i się próbuje z-----c to niebieska k---a daje w zamian choroby przez które się będzie zdychać powoli w męczarni xD.
#dailypsychiatryk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rosanemable: wiem że to pytanie pewnie pojawiło się już nie raz, ale nie wiem czy na nie odpowiedziałaś. No i czy chcesz odpowiedzieć: Co spowodowało że jesteś w szpitalu? Wspomniałaś w poście o myślach samobójczych. To było powodem? Czy doszły do tego problemy z narkotykami, border albo inne problemy psychiczne?
  • Odpowiedz
@Rosanemable: Poczytałem trochę Twoich wysrywów na tym tagu i życzę szczęścia i powodzenia, żebyś mogła w pełni świadomie zostawić na dobre swoje kluczyki w recepcji w tym jednogwiazdkowym hotelu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Czyli de facto żebyś się zawiodła, bo twierdzisz, że w pewnych kwestiach nic już się nie da zrobić, tak więc trochę na przekór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rosanemable: Dobra ,ale co jest powodem depresji, związek Ci się rozpadł,nie dostałaś się na wymarzone studia,uważasz że zmarnowałaś pewien okres w swoim życiu,dzieciństwo ? hmmmm ? Napisz popiszemy trochę ;D
  • Odpowiedz
@Rosanemable: Cóż...
Ma się to, na co się dość wytrwale "pracowało"...
Opiaty, niedożywienie..sama wiesz najlepiej, co tam jeszcze.
Nie miej złudzeń. W dzisiejszej rzeczywistości NFZowskich placówek ( z tego co wyczytałem, tak trafiłaś ), NIE BĘDZIE zbyt zdecydowanych działań, chyba że trafisz na nawiedzonego lekarza z powołaniem.
Brutal life.
Jedzie się po schemacie, by uniknąć ewentualnej odpowiedzialności o błąd w sztuce. I tyle.
Zatem, skoro na tyle dałaś radę się
  • Odpowiedz