Wpis z mikrobloga

Sparowało mnie na #joyride (taki #tinder tylko mniej popularny) z pewną dziewczyną. 18 lat, trochę pyzata, ale poza tym wygląda dobrze (nudes otrzymany). Proponuje #seks, tylko mieszka 160 km ode mnie. Jechać, czy nie ma co ryzykować? W grę wchodzi też ryzyko, że tylko robi sobie jaja, a ja stracę paliwo na 320 km. Jak sądzicie?

Na wstępie zaznaczam, że jakoś mega mi nie zależy, bo jestem już "doświadczony w boju".
  • 28
@Thachi: Napisałem, żebyśmy spotkali się we Wrocławiu - ja tam mam 60 km, ona by przyjechała pociągiem i bym ją zabrał z dworca do swojego mieszkania studenckiego. Czekam na jej odpowiedź.
@Thachi: Kij wie, ale z zachowania przypomina mi moją byłą (poznaną w podobny sposób, tylko na Badoo) - nadmiernie emocjonalna, wręcz momentami infantylna i wieczne napalona.
@pijekubusplay: Dam sobie spokój. Z takimi nic nie wiadomo, byłą musiałem pilnować, żeby brała tabletki, bo już 3 tygodnie po zaczęciu bycia razem wymyśliła sobie, że chce mieć ze mną dziecko. Brzmi jak bait, ale ręczę głową, że nie jest - jedną wariatka mi wystarczy.
@Thachi: Na początku patrzyłem na nią jako możliwy materiał na dziewczynę, ale jak dostałem nudesa z dupy, to pomyślałem "Chce jej się. Mi w sumie
@Methelin: No to ustawiaj tą relacje tak by byla czysto seksualna ale jednoczesnie nie brzmij jak napalony desperat. Zaznaczaj swoje granice, nie dawaj jej zbednych nadziei, nie dawaj jej sie wykorzystywac, miej swoja godnosc. Tak bym to opisal
@Thachi: Taką relację warto robić z kimś dojrzałym emocjonalnie i seksualnie. Przekonałem się, jak to jest być z kimś, kto żadnej z tych dwóch dojrzałości nie osiągnął.
@Thachi: Była - mimo 21 lat na karku - potrafiła ryczeć z byle okazji (na Jurassic World rozryczała się w kinie dwa razy). Z kolei w kwestii seksu nie potrafiła zrozumieć odpowiedzialności, która by ją przygniotła niosąc, a następnie wychowując dziecko. Dla niej to po prostu "słodki dzidziuś a-gili-gili-gili". Kiedy powiedziała mi przy swoich rodzicach, że na moje urodziny da mi się zapłodnić, to wiedziałem, że pora się ewakuować, zwłaszcza, że