Wpis z mikrobloga

@linux_to_syf: taka jest prawda ze paulinka jest bardzo falszywą osobą , siedzi na kanale nieroba , zebraka co jest istna kopia kuca , a tu przychodzi i #!$%@? jaki kuc jest zly i nie dobry , paulinko nie tak dawno kuc i smalec byli ziomeczkami , smalec jadł mu z zołedzia ptasie mleczko i jakos wtedy nie siedzialas na tagu i go nie cislas , miej troche honoru dziewczyno , a
@SanczoPansa89: Hahaha ja fałszywa :D Dziękuję za rozbawienie :D Zrozum że jeśli ktoś coś ma do kogoś to jest to jego sprawa, ja do kuca coś mam, do "smalca" nie, MGR sobie WYJAŚNIŁ ze "smalcem" więc to NIE TWOJA SPRAWA i miej honor Ty i reszta się zwyczajnie nie wtrącać i nie komentować :) bo Ci żyłka pęknie a po co
@paulinastarahin: aha czyli jak ty masz cos do kuca to mamy się nie wtrącać bo to nie nasza sprawa , a jak ktoś ma coś do smalca to juz #!$%@? mamy skleić ah ty i te twoje rozumowanie. Po dłuzszym przemyśleniu tego myślę ze smalec cie pociąga i podnieca bo tak się zachowujesz ale ok kazda poczawara znajdzie swojego amatora , dlatego w to już nie mam zamiaru się wtrącać.