Wpis z mikrobloga

Prawie pół tysiąca wykopków zaplusowało fejkowe zdjęcie jakoby hejtera atakującego homoseksualistów. Zdjęcie pojawiło się na stronie facebookowej Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Okazało się że zdjęcie przedstawia niewinną osobę, która teraz musi się niepotrzebnie tłumaczyć. Jeśli tak ma wyglądać walka z hejtem to ja dziękuję...

#wykop #fakenews #pokazhejtera #bekazwykopkow #bekazlewactwa #moderacjacontent
Pobierz L3stko - Prawie pół tysiąca wykopków zaplusowało fejkowe zdjęcie jakoby hejtera ataku...
źródło: comment_UVFp7fpDB00NTHFP0ZPtXABQdQPSzZyZ.jpg
  • 64
@Nuckyy: Pierwszą część wypowiedzi rozumiem, że mam traktować jako opinię, dlatego też nie odniosę się do niej.
Natomiast:

Łatwo tam komuś zniszczyć wizerunek i życie, mam nadzieję, że poszkodowane, przez ten ośrodek, osoby częściej będą dochodzić swoich praw.

Owszem, jeśli jest naruszane czyjeś dobro przez pomówienie, to droga sądowa jest tutaj odpowiednim rozwiązaniem. I jak oboje wiemy, takie sprawie właśnie Ośrodek przegrywa w sądzie. Nie dotyczą one przecież samego faktu udostępniania
@SkeletonKing: No to szczerze nie rozumiem o co ci chodzi, w przypadku euroweek nie fajnie, w przypadku ośrodka już spoko? Przecież tam też jest latanie z widłami. Wczoraj czytałem sporo na temat tego ośrodka oraz ich fanpage i jakichkolwiek fikołków i argumentów nie użyjesz, nie zmienisz mojego zdania, bo ciągle będę obstawał przy tym, że powinni cenzurować twarze oraz dane osobowe, i powinni się zajmować zgłaszaniem, a nie upublicznianiem wizerunków.
@Nuckyy: Do niczego nie próbuję Cię przekonać, ani nie próbuję zmienić twoich opinii, chociaż uważam, że niektóre z tych opinii mogą mieć błędne założenia. Zwróciłem natomiast uwagę na kilka dziur w rozumowaniu i logice.

No to szczerze nie rozumiem o co ci chodzi, w przypadku euroweek nie fajnie, w przypadku ośrodka już spoko?

To pytanie, czy stwierdzenie? Bo nic takiego nie powiedziałem.

powinni cenzurować twarze oraz dane osobowe, i powinni się