Wpis z mikrobloga

Wiecie jak powstaje woda z biedry kosztująca 69 gr. za 1,5l? Jakby ktoś mi kiedyś powiedział że za tyle kupie prawie 2l wody to bym go wyśmiał. Ale po tym jak zobaczyłem jak ją produkują zrozumiałem czemu tyle kosztuje. Oni mają deal z oczyszczalnią ścieków, biorą z tamtąd wode, puste butelki plastikowe mają ze śmietników i teraz pozostaje tylko filtrowanie. Kładą na korek jedną ze szmat które robią z ubrań skradzionych z pojemników z czerwonym krzyżem (której nie zmieniają dopóki nie zrobi się czarna) i leją przez nią wodę do butelek. Potem tylko etykiety i partia wysyłana jest do biedronki. Właśnie tak smakuje ta woda, smacznego.
#woda #heheszki #oaza #oazaboners
Detalowiec - Wiecie jak powstaje woda z biedry kosztująca 69 gr. za 1,5l? Jakby ktoś ...

źródło: comment_hSwHrn0coiKTmLQ6Hl2CpgVbMRmtvsxw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Mati_Mateusz: ta woda czy np żywiec ma mniej minerałów niż kranówa nie pijcie tego ludzie, dla dzieci tak, do potraw tak ale nie dla aktywnych ludzi. Nadmierne picie może wypłukać wam elektrolicik, Staropolanka 2000 , Muszynianka, Magnesia itp to są sklepowe wody bogate we wszystko. Czytajcie etykiety.
  • Odpowiedz